Filtruj według
Filtruj według
Dostępność
Cena
  • 497,00 zł - 568,00 zł

Filtry RO7

Filtruj według

Jeżeli szukasz filtrów do wody najwyższej jakości, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie – wybierz nasze filtry RO7. Najlepsze filtry odwróconej osmozy RO7 należą do najnowocześniejszych urządzeń dedykowanych do stosowania w domu. Filtry RO7 mają aż siedmiostopniową skalę filtracji, co przewyższa jakością wszystkie urządzenia, które poznałeś do tej pory. Producent wyposażył je w dodatkowy bioceramiczny wkład, który ma niezwykłe właściwości. Woda oczyszczana przez filtr jest jednocześnie jonizowana, co nadaje jej prozdrowotne walory. To produkt dla klientów, którzy nie idą na żadne kompromisy. Szukasz najwyższej jakości dla swojej rodziny? Wybierz właśnie te filtry do wody i zapewnij maksimum bezpieczeństwa i wygody w swoim domu.

Na czym polega proces odwróconej osmozy RO7?

Na czym polega proces odwróconej osmozy RO7? To najskuteczniejszy sposób filtrowania wody, składający się z siedmiu etapów. Inne modele filtrów tego nie potrafią. Poza filtrami sedymentacyjnymi (1 i 5 mikron), blokiem węglowym, filtrem z węglem aktywnym, filtry odwróconej osmozy RO7 posiadają doskonałej jakości membranę osmotyczną Vontron. Dodatkowy filtr mineralizujący uzupełnia oczyszczoną już wodę w wartościowe składniki, które jeszcze bardziej poprawiają jej jakość. Jednak to co najcenniejsze, to filtr liniowy bioceramiczny – nowoczesne i innowacyjne działanie o właściwościach prozdrowotnych.

7-stopniowe filtry odwróconej osmozy

7-stopniowe filtry odwróconej osmozy mają wkład bioceramiczny, który wykorzystuje technologię promieniowania podczerwonego. Jest to sprawdzone rozwiązanie, a jednocześnie wyróżniające filtr RO7 spośród innych, dostępnych na rynku. Biorenozator sprawia, że woda ma optymalne dla ciała człowieka pH, a co za tym idzie powoduje cały szereg korzystnych działań. Pijąc wodę filtrowaną zyskasz zdrowie, witalność, oczyścisz organizm z toksyn i zahamujesz procesy starzenia. Czy inne filtry to potrafią? Zapewnij wszystko co najlepsze dla siebie i swoich bliskich. Zainwestuj w instalację, zapewniającą tak czystą i zdrową wodę, jak to tylko możliwe. Sięgnij po 7-stopniowe filtry RO.

7-stopniowe filtry RO – korzyści

Woda oczyszczona przez 7-stopniowe filtry RO to mnóstwo korzyści dla zdrowia:

  • Zapewnia optymalne pH dla organizmu człowieka
  • Nawadnia całe ciało
  • Pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu
  • Zmniejsza ilość wolnych rodników
  • Wpływa na zatrzymanie procesów starzenia
  • Zmniejsza ryzyko występowania wielu chorób

Jonizacja wody za pomocą promieniowania podczerwonego nadaje wodzie właściwości przeciwutleniające. Wykorzystanie technologii i wiedzy od natury sprawiło, że powstały filtry RO7. Mechaniczny proces filtracji odbywa się bez żadnych środków chemicznych. Skorzystaj z technologii – zyskaj zdrową wodę dla siebie i rodziny.

Czytaj więcejShow less

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się