Wkłady bioceramiczne i jonizujące

Filtruj według

Wkłady bioceramiczne to jedne z najnowszych osiągnięć wykorzystywanych w systemach uzdatniania wody wodociągowej. Takie wymienne elementy nazywane są również jonizatorami. Po przejściu przez wszystkie etapy oczyszczania, woda nie staje się idealnie przydatna dla ludzkiego organizmu. Aby przywrócić jej naturalną strukturę i uczynić ją jak najbardziej użyteczną, stosuje się jonizator.

Jak wkład bioceramiczny działa na wodę? Dzięki specjalnym wypełniaczom, po tym etapie przygotowania ciecz całkowicie zmienia się zarówno we wskaźnikach chemicznych, jak i fizycznych. Według naukowców woda nabiera heksagonalnej struktury – jest maksymalnie nasycona użytecznymi właściwościami i jest wolna od negatywnych dla naszego zdrowia substancji.

Jeśli uzupełnisz system odwróconej osmozy jonizatorem, otrzymasz na wyjściu płyn, który pod każdym względem jest jak najbardziej zbliżony do wody ze źródeł. Dzięki procesowi strukturyzowania molekularnego, zwykła woda z kranu nabiera szeregu pozytywnych właściwości. Zyskuje wysokich właściwości rozpuszczających, działania rozszczepiającego i ulepszonych właściwości metabolicznych. Strukturyzacja za pomocą bioceramiki to krok zalecany przez międzynarodowych ekspertów ds. jakości wody pitnej.

Jonizator wody to urządzenie pozwalające na utrzymanie optymalnego poziomu pH w cieczy, idealnej dla człowieka. Urządzenia te są instalowane w systemie zaopatrzenia w wodę lub bezpośrednio na kranie. Woda wodociągowa, przechodząc przez system filtracyjny, jest oczyszczana i trafia do specjalnej komory, w której powstaje woda o odczynie kwaśnym i zasadowym o działaniu dezynfekującym i prozdrowotnym.

Wkłady biocermiczne odpowiadają w systemach odwróconej osmozy za siódmy proces filtracji. Jest to ostatni jej etap. Wkład znacznie poprawia parametry wody, która spożywana przez człowieka daje mu lepsze nawodnienie i szybciej oczyszcza jego organizm z toksyn. Systematyczne spożywanie wody poddanej jonizacji wpłynie zbawiennie na nasze samopoczucie. Podniesie odporność organizmu na infekcje, przyspieszy metabolizm oraz szybciej wypłucze toksyny z organizmu. Okres trwałości tego typu wkładu wynosi około 12 miesięcy. Po tym czasie producenci zalecają wymianę jonizatora wody. Serdecznie zachęcamy więc do zakupów w naszym sklepie, ponieważ posiadamy urządzenia od czołowych producentów na rynku. Chętnie udzielimy też dodatkowych informacji na temat ich użytkowania.

Czytaj więcejShow less

Menu