Filtry 5-stopniowe

Filtruj według

Filtry do wody RO5 to urządzenia najnowszej generacji, które gwarantują wysoki stopień oczyszczania wody z kranu z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Skuteczność działania filtra zapewnia zastosowanie procesu odwróconej osmozy. Jest to najczęściej stosowana i sprawdzona technologia usuwania zanieczyszczeń, takich jak bakterie, metale ciężkie i wszelkie inne substancje z surowej wody, które mogą wpływać niekorzystnie na zdrowie. 5-stopniowe filtry odwróconej osmozy bazują na technologii, która jest rekomendowana dla osób, które wodę z kranu używają przede wszystkim do celów spożywczych, do gotowania w gospodarstwach domowych.

Jak działają filtry odwróconej osmozy RO5?

Odwrócona osmoza RO5 to niezwykle skuteczny sposób uzyskiwania bardzo dobrej jakości wody do picia z wody kranowej. Jest to możliwe dzięki kilkustopniowym, precyzyjnym etapom filtrowania. Do tego celu wykorzystano zaawansowaną technologię, która jest skuteczna i niedroga w eksploatacji. Do uzyskania wysokiej czystości wody z odwróconej osmozy RO5, wykorzystywane są takie filtry, jak sedymentacyjny polipropylenowy 5 mikron, blok węglowy, sedymentacyjny polipropylenowy 1 mikron, membrana osmotyczna oraz filtr liniowy z węglem aktywnym. Przez układ filtrów przepływa woda, a każdy z rodzajów materiału filtrującego zatrzymuje określone zanieczyszczenia. 5-stopniowy filtr RO gwarantuje komfort używania całkowicie oczyszczonej i bezpiecznej wody do picia z kranu. Pięciofiltrowa technologia rekomendowana jest dla osób, które używają wody z kranu do ekspresów do kawy i innych sprzętów gospodarstwa domowego, czy picia gorących napojów.

Jak używać w domu filtrów RO5?

Opisywane filtry wyposażone są w specjalny kranik, który instaluje się przy zlewie w kuchni. Wszyscy domownicy docenią ten praktyczny gadżet od pierwszego momentu użytkowania. Kranik jest wykonany w stylistyce, która dopasuje się do wystroju każdej kuchni. Jeden z kurków służył do pozyskiwania wody mineralizowanej, przeznaczonej do picia, oraz do mycia warzyw i owoców. Drugi z nich wykorzystuje się do pobierania wody do czajnika i innych urządzeń. Woda do gotowania i mycia owoców jest całkowicie oczyszczona i wyłączona z ostatniego etapu, czyli mineralizacji. Dzięki temu w sprzętach kuchennych nie będą tworzyły się osady, które powstają z cząsteczek mineralnych. Są one zdrowe dla organizmu, ale tworzą zacieki w czajniku i ekspresie do kawy, utrudniając ich efektywną pracę. To naprawdę duża zaleta, jaką mają filtry RO5, których używamy w domu.

Filtry RO5 do samodzielnego montażu

Filtry RO5 wyróżnia łatwy i intuicyjny montaż. Przy odrobinie zdolności do prac typu DIY można poradzić sobie z zainstalowaniem filtra samodzielnie. Jeśli jednak wolisz skorzystać z pomocy fachowca, poprawny montaż wykona każdy hydraulik

Czytaj więcejShow less

Menu