Wkłady liniowe

Filtruj według

Kolejna kategoria wkładów w naszym sklepie MyAqua.pl to wkłady liniowe. Nazwa tego typu wkładów pochodzi od zastosowanego liniowego, wzdłużonego przepływu wody. Dzięki temu procesowi jest ona dokładniej filtrowana i całe działanie uzupełnia funkcje innych wkładów zawartych w systemie filtrującym. Do grupy filtrów liniowych w naszym sklepie wchodzą odmiany węglowe, mineralizatory i jonizatory bioceramiczne, a więc produkty o bardzo wysokim standardzie.

Wkłady liniowe mogą zawierać różne wypełniacze i służą do usuwania zanieczyszczeń mechanicznych, usuwania chloru i związków organicznych, zmiękczania i odżelaziania wody itp. Główne zalety liniowego wkładu mechanicznego to solidny korpus, niski spadek ciśnienia, niezawodne działanie i żywotność. Te ważne zalety sprawiają, że jest to idealny wybór do systemów filtracji wody oraz innych domowych filtrów wykorzystujących mechaniczne liniowe wkłady do wody.

Wkłady liniowe są stosowane w przepływowych filtrach wody pitnej. W systemach odwróconej osmozy wkłady liniowe są instalowane na końcowych etapach filtracji dla kondycjonowania, mineralizacji i strukturyzacji wody oczyszczonej. Moduły tego typu instalowane są również w oczyszczaczach i chłodnicach wody z wbudowanymi filtrami. Wkłady liniowe nadają się również do bardzo popularnych w ostatnich latach lodówek z kostkarką do lodu. Któż z nas nie lubi ochłodzić sobie wody lub napoju kilkoma kostkami w słoneczny dzień?

Ale wracając do meritum... Wkład jest wyposażony w filtr bezpieczeństwa, który zapobiega przedostawaniu się ładunku na zewnątrz. Głównym zadaniem filtra końcowego jest oczyszczenie wody z resztkowych rozpuszczonych gazów i pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. Jak więc Państwo widzicie, tego typu wkłady spełniają szereg ważnych funkcji dla systemu filtracji, ale ponadto wpływają pozytywnie na właściwości spożywanej przez nas wody. Dzięki nim posiada ona lepszy smak i zapach, jak również pozbawiona jest szkodliwych substancji.

Co warte podkreślenia, nie należy ich używać do uzdatniania wody zanieczyszczonej mikrobiologicznie lub wody niewiadomego pochodzenia. Jeśli macie pytania związane z opisywanymi produktami, zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i podpowiemy który rodzaj wkładu będzie miał najbardziej optymalne przeznaczenie w Państwa nieruchomości.

Czytaj więcejShow less

Menu