Mineralizator do wody MyAqua wkład liniowy

Filtr liniowy mineralizujący - specjalnie skomponowany wkład dolomitowy wzbogacający czystą osmotyczną wodę w związki mineralne i mikroelementy w stężeniach porównywalnych do ich stężeń w butelkowanych wodach źródlanych obecnych na rynku.

Czytaj więcejShow less
14,00 zł (brutto)
Wysyłka w 24h!
Dostępny w magazynie 986 Przedmioty
Numer:
MA-WML2
Opis
 • Wysoka jakość materiałów Wysoka
  jakość materiałów
 • Wygoda użytkowania Wygoda
  użytkowania
 • Wygoda użytkowania Atest
  PZH
 • Wyprodukowano w europie Wyprodukowano
  w europie
 • Latwa wymiana wkładów Łatwa
  wymiana

Mineralizator do wody MyAqua to nowoczesny i skuteczny sposób na uzdatnienie wody pitnej w niezbędne minerały. Wkład liniowy zapewnia równomierne rozprowadzenie minerałów w systemie filtracji, co pozwala uzyskać wodę o wysokiej jakości i lepszym smaku.

Budowa i działanie MA-WML2 mineralizator wody

MA-WML2 to mineralizator do wody oparty na wkładzie liniowym, który wypełniony jest złożem minaralizujacym (złoże dolomitowe). Złoże dolomitowe to warstwa skał, która składa się głównie z minerału zwanego dolomitem. Dolomit jest formą karbonatu magnezu i wapnia, która występuje naturalnie w skałach i jest często wykorzystywana w przemyśle. Dzięki temu, że wkłady mineralizujace są umieszczone w linii filtracyjnej, woda przepływająca przez nie jest intensywnie mineralizowana. Ten proces pozwala uzyskać wodę o lepszym smaku i zwiększonej zawartości minerałów, które są niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Mineralizator do wody MyAqua

Minerały - Jakie mają znaczenie?

Minerały są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Biorą udział w wielu procesach metabolicznych, takich jak krzepnięcie krwi, utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi i utrzymanie równowagi elektrolitów. Minerały są również ważne dla zdrowia kości i zębów, ponieważ są składnikami tkanki kostnej. Ważne minerały, takie jak magnez i wapń, można uzupełniać poprzez dietę lub suplementy, ale również poprzez użycie mineralizatora do wody, który dostarcza te składniki do wody pitnej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pijesz wodę o najwyższej jakości i odpowiedniej zawartości minerałów.

Jak często należy wymieniać mineralizator wody pitnej

Częstotliwość wymiany mineralizatora do wody zależy od ilości przepuszczonej wody przez filtr.W przypadku produktu MA-WML2 zalecane jest wymienianie wkładu co 3-12 miesięcy w zależności od ilości wody, jaką pijesz. Ważne, aby regularnie sprawdzać stan wkładu i wymieniać go, gdy jest już wyeksploatowany. Producent tego wkładu do mineralizatora wody szacuje, że powinien on wytrzymać do 3,6 tysiąca litrów lub maksymalnie 12 miesięcy użytkowania. Aby sprawdzić, czy woda jest odpowiednio mineralizowana, zaleca się użycie miernika TDS (Total Dissolved Solids). Można go użyć do pomiaru stężenia soli mineralnych w wodzie przed i po przepływie przez mineralizator. Wartość TDS po przepływie przez mineralizator powinna być wyższa niż przed przepływem, co oznacza, że woda została odpowiednio uzupełniona o minerały.

Wkład mineralizujący MA-WML2 do filtrów odwróconej osmozy - co to jest?

Wkład mineralizujący MA-WML2 jest przeznaczony do użycia z filtrami odwróconej osmozy, które są jednym z najskuteczniejszych sposobów uzdatniania wody pitnej. Filtr odwróconej osmozy jest urządzeniem, które polega na przepuszczeniu wody przez specjalną membranę filtracyjną, która pochłania wszystkie zanieczyszczenia i bakterie. Wkład mineralizujący MA-WML2 jest wstawiany po procesie osmozy, aby dodać do wody brakujące minerały, takie jak magnez i wapń. Dzięki temu możesz cieszyć się wodą o lepszym smaku i zwiększonej zawartości minerałów.

Dane techniczne wkładu mineralizujacego:

Produkt dostepny Tak
Gwarancja najniższej ceny na rynku Tak
Rodzaj połączenia 1/4 cala
Zestaw / pojedyńczy wkład Pojedyńczy wkład
Rozmiar/typ wkładu Liniowy 2''x10''
Żywotność w miesiącach (do) 3-12 miesiecy
Wydajność litry/godzinę 164 litry/godzinę
Średnica 2 cale
Rodzaj/przeznaczenie wkładu Mineralizujący
Dodawane kationy
(maksymalnie):
Ca2+: 34 mg/l
Mg2+: 12 mg/l
Na+: 22 mg/l
K+: 8.5 mg/l
Dodawane aniony (maksymalnie): CO32-: 10 mg/l
SO42-: 0,3 mg/l
Cl-: 0.8 mg/l
F-: 0.06 mg/l
Długość 10 cali
Ciśnienie maksymalne 6 Bar
Maksymalna temperatura wody 45 stopni Celsjusza
Czytaj więcejShow less
Szczegóły Produktu
MA-WML2
Produkty powiązane
758,00 zł (brutto)
Filtr do wody z mineralizatorem oraz pompą wspomagającą ciśnienie wody jest produktem, który całkowicie odmieni Twoją codzienność. Świeża i pyszna woda, która jest dodatkowo wzbogacana minerałami, będzie płynąć z...
519,00 zł (brutto)
Chcesz wyposażyć się w filtr odwróconej osmozy, który zapewni Tobie i Twojej rodzinie krystaliczną wodę, jaką od razu można pić? A może zależy Ci na filtrze do Twojej firmy? Nie musisz przeglądać wielu rodzajów...
499,00 zł (brutto)
Szukasz filtra, którego bezpieczeństwa oraz dokładnego oczyszczania wody będziesz pewien? Wybierz sześciostopniowy filtr z odwróconą osmozą od MYAQUA! To filtr, który nada się do domu, ale też przedsiębiorstwa. Został...
489,00 zł (brutto)
To jeden z najczęściej kupowanych filtrów do wody. Spełnia największe wymagania, ponieważ oczyszcza wodę prawie w 100%. Filtr ten posiada designerski kranik z dwoma zaworami, jeden z całkowicie oczyszczoną wodą oraz...
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
69,00 zł (brutto)

Membrana osmotyczna - składa się z wielowarstwowej perforowanej laserowo folii polimerowej o mikroskopijnej wielkości porów 0,0001 mikrona. Woda przepływa przez półprzepuszczalną membranę. Ponieważ cząsteczki wody są najmniejszymi cząsteczkami, tylko one mogą przeniknąć przez cienkie pory membrany. Niepożądane zanieczyszczenia są zatrzymywane i usuwane bezpośrednio z membrany do odpływu ściekowego. Czy to bakterie z grupy coli, herbicydy, fungicydy, azbest, azotan, azotyn, uran, pozostałości leków czy po prostu wapno, membrana usuwa wszystkie zanieczyszczenia z efektem czyszczenia sięgającym nawet 100% z wody wodociągowej.

51,00 zł (brutto)

Nasz zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO5 tak aby przez  rok cieszyć się czystą i zdrową wodą.

Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.

Wkłady są zgodne z obudowami większości producentów na rynku.

59,00 zł (brutto)

Filtr liniowy bioceramiczny – wkłady bioceramiczne działają na zasadzie promieni podczerwieni FIR (Far Infrared Rays). Promieniowanie wytwarzane przez biorezonator nazwane jest „światłem życia”, ponieważ dzięki niemu możliwy jest rozwój organizmów żywych, promieniowanie jest niewidoczne o długości fal od 4 do 1000 mikronów. Zastosowanie wkładu bioceramicznego powoduje znaczną redukcję anionów, usuwając toksyny i wolne rodniki, korzystnie wpływa na zapach i smak wody.

Cechy szczególne:

 • aktywacja cząsteczek wody znajdujących się w organizmie ludzkim
 • usuwanie tłuszczów, substancji chemicznych i toksyn z krwiobiegu
 • poprawa działania układu nerwowego
 • obniżanie kwasowości organizmu
 • podnoszenie poziomu tlenu
 • oczyszczanie organizmu
160,00 zł (brutto)

Jeśli szukasz skutecznego i łatwego sposobu na oczyszczenie swojej wody, membrana osmotyczna Pentair to doskonałe rozwiązanie. Usuwa ona do 99% zanieczyszczeń z Twojej wody, co zapewnia czystą i zdrową wodę do picia i użytku. Dzięki najnowszym technologiom, membrana osmotyczna Pentair jest wyjątkowo wytrzymała i łatwa w instalacji, dzięki czemu możesz cieszyć się czystą wodą bez konieczności korzystania z pomocy profesjonalisty. Kup membranę osmotyczną Pentair już dziś i poczuj różnicę w jakości swojej wody!

12,00 zł (brutto)

Zawór zwrotny do odwróconej osmozy to kluczowy element każdego systemu odwróconej osmozy, który zapewnia prawidłowe działanie całego urządzenia. Jego głównym zadaniem jest zapobieganie cofaniu się wody oczyszczonej z powrotem do membrany osmotycznej, co może prowadzić do jej uszkodzenia oraz skrócenia żywotności systemu

Kup na Kup na allegro

4,99 zł (brutto)

Usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.
4,99 zł (brutto)

Usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami. Stosowany najczęściej jako 3 stopień filtracji od razu po filtrze węglowym.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.

11,00 zł (brutto)

Filtr liniowy z węglem aktywnym - filtr z węglem aktywnym składa się z wysokiej jakości granulatu węgla aktywnego, który ma szczególnie grubą porowatą powierzchnię. Ze względu na specjalną zdolność absorpcyjną poszczególnych granulek, filtr z węglem aktywnym usuwa lub redukuje cząstki chloru, zapachy, smaki, fenol, benzen i zanieczyszczenia organiczne z wody wodociągowej. Filtr z węglem aktywnym zapewnia doskonałą poprawę smaku, jak również optyczną estetykę przefiltrowanej wody.

Menu