Filtr 6 stopniowy RO6 - mineralizator, pompa wspomagająca

Filtr do wody z mineralizatorem oraz pompą wspomagającą ciśnienie wody jest produktem, który całkowicie odmieni Twoją codzienność. Świeża i pyszna woda, która jest dodatkowo wzbogacana minerałami, będzie płynąć z Twojego kranu przez cały czas. Możesz pić ją w każdej chwili – zawsze oczyszczona z substancji szkodliwych, rdzy, fenoli, bakterii i wirusów. Ten filtr RO6 wyróżnia się pompą, która sprawia, że zużycie wody spada aż do 50% mniej. Jest również bardziej wydajny. Wybierz ten filtr do wody odwróconej osmozy i ciesz się nie tylko wzbogaconą o minerały, czystą wodą. Drugi kranik to woda oczyszczona bez mineralizacji, która świetnie sprawdzi się do gotowania i urządzeń gospodarstwa domowego – nie pozostawia osadów ani kamienia.

Kup na Kup na allegro

Czytaj więcejShow less
758,00 zł (brutto)
Wysyłka w 24h!
Dostępny w magazynie 87 Przedmioty
Numer:
MA75-5MP
Opis
 • Wysoka jakość materiałów
  Wysoka
  jakość materiałów
 • Wygoda użytkowania
  Wygoda
  użytkowania
 • Wygoda użytkowania
  Atest
  PZH
 • Wyprodukowano w europie
  Wyprodukowano
  w europie
 • Latwa wymiana wkładów
  Latwa
  wymiana wkładów

Filtr do wody pitnej odwrócona osmoza – kompletny zestaw

Wraz z kranikiem, filtrami, akcesoriami montażowymi otrzymasz od nas także pompę, która zapewnia optymalne ciśnienie. Dzięki czemu nawet w instalacji, której ciśnienie wynosi 1 bar, filtr działa sprawnie oraz wydajnie. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest oszczędność wody – wyróżnia się o połowę mniejszym odrzutem wody do kanalizacji, co czyni ją jeszcze bardziej ekologiczną. Brak butelek po wodzie, mniej plastiku w pracy i firmie, a także mniejsza ilość wody odprowadzana do ścieków – to ogromna oszczędność każdego dnia. Filtr RO6 jest świetnym rozwiązaniem nie tylko dla rodzin czy firm, ale także mieszkań jednoosobowych. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zadbać o swoje zdrowie (ale też portfel), to zdecyduj się na ten system. Wymiana filtrów jest bardzo szybka i bezproblemowa, a sama instalacja systemu nie sprawi Ci wiele trudu. Kiedy ostatnio piłeś smaczną i świeżą wodę? Z naszym systemem będziesz mieć ją na co dzień!

Dziewczynka pije wodę z filtra odwróconej osmozy.jpg

Filtry do wody pitnej – ekologiczne rozwiązanie

Współcześnie coraz bardziej powszechne stają się działania ekologiczne. Filtr odwróconej osmozy jest jednym ze sposobów na to, aby ograniczyć produkcję plastikowych śmieci. Posiadając filtr RO6 zrezygnujesz z kupowania wody butelkowanej. To znaczne ułatwienie – lżejsze zakupy, nie będziesz martwić się kończącą się wodą, a także przejmować dużą liczbą śmieci. Filtr do wody pitnej to rozwiązanie, które niezwykle doceniają wszelkie przedsiębiorstwa. Pracownicy mają stały dostęp do czystej oraz świeżej wody. Nie trzeba martwić się o kolejne dostawy wody oraz tworzenie śmieci. Jeśli masz przedsiębiorstwo, to zdecyduj się na ten filtr, który dzięki pompie oszczędza także wodę. Filtr odwróconej osmozy jest więc rozwiązaniem dla zdrowia, wygody, a także ekologii. Jeśli zdecydujesz się na filtry do wody pitnej, to odkryjesz jak bardzo jest to wygodne i praktyczne. A efekty działania dostrzeżesz od razu – już po samym smaku wody!

Schemat budowy i przepływu wody 6-stopniowego systemu odwróconej osmozy

Schemat budowy i przepływu wody 6-stopniowego systemu odwróconej osmozy

Filtr do wody MYAQUA – najlepsze rozwiązanie

Odwrócona osmoza to najdokładniejsze i najskuteczniejszy sposób na przefiltrowanie wody. W dodatku wszytko odbywa się w sposób mechaniczny - bez użycia środków chemicznych. Kolejne filtry - o różnych teksturach, grubościach filtracji oraz tworzywach przepuszczają przez siebie wodę pod ciśnieniem. Wszystkie niepożądane substancje zatrzymują się na filtrach, a czysta woda dociera do kranu. Filtr odwróconej osmozy powstał w wyniku naśladownictwa naturalnych procesów filtrujących, które występują w przyrodzie. Decydując się na nasz produkt otrzymujesz rozwiązanie, które pomoże Ci zadbać o zdrowie, ale także wiele zaoszczędzić. Filtry do wody są wymieniane mniej więcej co pół roku. Konstrukcja systemu jest zbudowana w taki sposób, aby każdy użytkownik mógł bez problemu samodzielnie wymienić filtry. Zakupisz je również w naszym sklepie online. Kompletny system filtracji wody z mineralizatorem zapewni Ci dwa rodzaje wody - otrzymujesz wylewkę z dwoma kurkami. Jeden dostarcza bezpośrednio wodę pitną - wzbogaconą o minerały i mikroelementy. Natomiast drugi wodę całkowicie oczyszczoną, której będziesz używać do przygotowywania ciepłych napojów. Wybierz filtr odwróconej osmozy MYAQUA i oszczędzaj wodę, bądź ekologiczny, a zarazem zapewnij sobie doskonałe nawodnienie organizmu. Zobacz również inne produkty z naszego sklepu online i złóż zamówienie jeszcze dziś!

Przekrój membrany osmotycznej

Przekrój membrany osmotycznej

Wkłady filtrujące zastosowane w naszym systemie odwróconej osmozy

Filtr sedymentacyjny (mechaniczny) polipropylenowy 5 mikron - usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.

Filtr blok węglowy – Węgiel aktywowany w postaci bloku usuwa do 99% cząsteczek wolnego chloru, rozpuszczalników na bazie chloru, aromatów na bazie węglowodorów, a także 85% pestycydów na bazie chloru, związków wieloskładnikowych, fenolu, benzenu i substancji organicznych. Ma znacznie większe pole powierzchni filtracyjnej w porównaniu do wkładów węglowych opartych na granulacie węgla aktywowanego.

Cechy szczególne:

 • usuwa do 99% cząsteczek wolnego chloru,
 • filtracja usuwa pestycydy, fenol, benzen oraz substancje organiczne,
 • poprawia smak i zapach wody.

Filtr sedymentacyjny (mechaniczny) polipropylenowy 1 mikron - usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami. Stosowany najczęściej jako 3 stopień filtracji od razu po filtrze węglowym.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.

Membrana osmotyczna - składa się z wielowarstwowej perforowanej laserowo folii polimerowej o mikroskopijnej wielkości porów 0,0001 mikrona. Woda przepływa przez półprzepuszczalną membranę. Ponieważ cząsteczki wody są najmniejszymi cząsteczkami, tylko one mogą przeniknąć przez cienkie pory membrany. Niepożądane zanieczyszczenia są zatrzymywane i usuwane bezpośrednio z membrany do odpływu ściekowego. Czy to bakterie z grupy coli, herbicydy, fungicydy, azbest, azotan, azotyn, uran, pozostałości leków czy po prostu wapno, membrana usuwa wszystkie zanieczyszczenia z efektem czyszczenia sięgającym nawet 100% z wody wodociągowej.

Filtr liniowy z węglem aktywnym - filtr z węglem aktywnym składa się z wysokiej jakości granulatu węgla aktywnego, który ma szczególnie grubą porowatą powierzchnię. Ze względu na specjalną zdolność absorpcyjną poszczególnych granulek, filtr z węglem aktywnym usuwa lub redukuje cząstki chloru, zapachy, smaki, fenol, benzen i zanieczyszczenia organiczne z wody wodociągowej. Filtr z węglem aktywnym zapewnia doskonałą poprawę smaku, jak również optyczną estetykę przefiltrowanej wody.

Filtr liniowy mineralizujący - specjalnie skomponowany wkład dolomitowy wzbogacający czystą osmotyczną wodę w związki mineralne i mikroelementy w stężeniach porównywalnych do ich stężeń w butelkowanych wodach mineralnych obecnych na rynku.

Dane techniczne zestawu:

Produkt dostepny Tak
Rodzaj przyłącza 1/2 cala
Szerokość (cm) 45 cm
Głębokość (cm) 15 cm
Wysokość (cm) 45 cm
Poziom filtracji 6 stopni
Ciśnienie maksymalne 6 Bar
Ciśnienie minimalne 2,8 Bar
Minimalna temperatura wody 2 stopnie Celsjusza
Maksymalna temperatura wody 45 stopni Celsjusza
Pojemność zbiornika na wodę 12 litrów netto
Wydajność membrany 75 GPD (do 280 litrów / dobę)
Rodzaj kranika Podwójny

Kompletny zestaw do filtracji wody zawiera:

 • 1 x 6-stopniowy system odwróconej osmozy,
 • 1 x filtr sedymentacyjny 5 mikron,
 • 1 x filtr blok węglowy,
 • 1 x filtr sedymentacyjny 1 mikron,
 • 1 x wysokiej jakości membrana osmotyczna Vontron 75 GPD (do 280 litrów / dobę)
 • 1 x filtr liniowy z węglem aktywnym
 • 1 x filtr liniowy mineralizujący
 • 1 x zbiornik 12 l
 • 1 x Wylewka (kranik podwójny) do poboru wody
 • 1 x klucz
 • 1 x wężyk montażowy
 • 1 x Uniwersalny zacisk do rurki ściekowej
 • 1 x zawór odcinający
 • 1 x przyłącze do zaopatrzenia w wodę
Czytaj więcejShow less
Szczegóły Produktu
MA75-5MP
Produkty powiązane
Żadnych przedmiotów
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
297,00 zł (brutto)

Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 oraz membranę osmotyczną tak aby przez 3 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą.

Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.

Menu