Komplet wkładów RO6 na 3 lata + membrana

Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 oraz membranę osmotyczną tak aby przez 3 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą.

Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.

Czytaj więcejShow less
297,00 zł (brutto)
Wysyłka w 24h!
Dostępny w magazynie 90 Przedmioty
Numer:
MA-ZW6-3M
Opis

Zestaw składa się z 30 szt. wkładów:

6 x Wkład mechaniczny piankowy 5 micron,

6 x Wkład mechaniczny piankowy 1 micron,

6 x Wkład blok węglowy

6 x Wkład liniowy z węglem aktywnym

6x Wkład liniowy mineralizujący

1x membrana osmotyczna VONTRON 75 GPD* (280 l / 24h)

Dane techniczne zestawu:

  • Wysokość: 10"
  • Średnica: 2½"
  • Żywotność: do 8000l */ 6 miesięcy
  • Temperatura pracy: 2-42 °C
Czytaj więcejShow less
Szczegóły Produktu
MA-ZW6-3M
Produkty powiązane
Żadnych przedmiotów
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
69,00 zł (brutto)

Membrana osmotyczna - składa się z wielowarstwowej perforowanej laserowo folii polimerowej o mikroskopijnej wielkości porów 0,0001 mikrona. Woda przepływa przez półprzepuszczalną membranę. Ponieważ cząsteczki wody są najmniejszymi cząsteczkami, tylko one mogą przeniknąć przez cienkie pory membrany. Niepożądane zanieczyszczenia są zatrzymywane i usuwane bezpośrednio z membrany do odpływu ściekowego. Czy to bakterie z grupy coli, herbicydy, fungicydy, azbest, azotan, azotyn, uran, pozostałości leków czy po prostu wapno, membrana usuwa wszystkie zanieczyszczenia z efektem czyszczenia sięgającym nawet 100% z wody wodociągowej.

129,00 zł (brutto)

Zbiornik do osmozy o pojemności 3.2 galonów (około 12 litrów) to niezwykle przydatne urządzenie dla osób korzystających z systemów odwróconej osmozy w celu uzdatniania wody do picia. Zbiornik wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co zapewnia mu wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję.

Kup na Kup na allegro

519,00 zł (brutto)

Chcesz wyposażyć się w filtr odwróconej osmozy, który zapewni Tobie i Twojej rodzinie krystaliczną wodę, jaką od razu można pić? A może zależy Ci na filtrze do Twojej firmy? Nie musisz przeglądać wielu rodzajów filtrów i zastanawiać się, który z nich jest najlepszy. Zdecyduj się na nasz 6-stopniowy filtr do wody z mineralizatorem. Oferujemy Tobie kompletny zestaw, składający się ze stylowego kranika, sześciu filtrów, mineralizatora i wszystkich potrzebnych akcesoriów do samodzielnego montażu.

Kup na Kup na allegro

4,99 zł (brutto)

Usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami.

Cechy szczególne:

  • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
  • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
  • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
  • odporny na czynniki chemiczne,
  • odporny na rozwój mikroorganizmów.
758,00 zł (brutto)

Filtr do wody z mineralizatorem oraz pompą wspomagającą ciśnienie wody jest produktem, który całkowicie odmieni Twoją codzienność. Świeża i pyszna woda, która jest dodatkowo wzbogacana minerałami, będzie płynąć z Twojego kranu przez cały czas. Możesz pić ją w każdej chwili – zawsze oczyszczona z substancji szkodliwych, rdzy, fenoli, bakterii i wirusów. Ten filtr RO6 wyróżnia się pompą, która sprawia, że zużycie wody spada aż do 50% mniej. Jest również bardziej wydajny. Wybierz ten filtr do wody odwróconej osmozy i ciesz się nie tylko wzbogaconą o minerały, czystą wodą. Drugi kranik to woda oczyszczona bez mineralizacji, która świetnie sprawdzi się do gotowania i urządzeń gospodarstwa domowego – nie pozostawia osadów ani kamienia.

Kup na Kup na allegro

Menu