Plastikowy zbiornik ciśnieniowy 12 litrów

Zbiornik do osmozy o pojemności 3.2 galonów (około 12 litrów) to niezwykle przydatne urządzenie dla osób korzystających z systemów odwróconej osmozy w celu uzdatniania wody do picia. Zbiornik wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co zapewnia mu wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję.

Kup na Kup na allegro

Czytaj więcejShow less
129,00 zł (brutto)
Wysyłka w 24h!
Dostępny w magazynie 99 Przedmioty
Numer:
MA-ZBP2H
Opis

Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że z łatwością można go zamontować w niewielkich pomieszczeniach. Zbiornik posiada wygodną nakrętkę, która umożliwia łatwe napełnienie wodą oraz szybkie opróżnienie w przypadku konieczności przeprowadzenia czyszczenia.

Zbiornik do osmozy 3.2 gal. jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku systemów odwróconej osmozy i stanowi niezbędny element takiego systemu. Umożliwia on przechowywanie wody oczyszczonej przez system, co pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z niej bez konieczności czekania na proces filtracji.

W sumie, zbiornik do osmozy 3.2 gal. to nie tylko praktyczne, ale także niezwykle użyteczne urządzenie, które pomaga w uzdatnianiu wody do picia, co przyczynia się do poprawy zdrowia i samopoczucia.

Czytaj więcejShow less
Szczegóły Produktu
MA-ZBP2H
Produkty powiązane
Żadnych przedmiotów
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
259,00 zł (brutto)

Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 oraz membranę osmotyczną tak aby przez 3 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą.

Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.

Menu