Filtr 6-stopniowy RO6 z mineralizatorem korpusy przezroczyste

Chcesz wyposażyć się w filtr odwróconej osmozy, który zapewni Tobie i Twojej rodzinie krystaliczną wodę, jaką od razu można pić? A może zależy Ci na filtrze do Twojej firmy? Nie musisz przeglądać wielu rodzajów filtrów i zastanawiać się, który z nich jest najlepszy. Zdecyduj się na nasz 6-stopniowy filtr do wody z mineralizatorem. Oferujemy Tobie kompletny zestaw, składający się ze stylowego kranika, sześciu filtrów, mineralizatora i wszystkich potrzebnych akcesoriów do samodzielnego montażu.

Kup na Kup na allegro

Czytaj więcejShow less
519,00 zł (brutto)
Wysyłka w 24h!
Dostępny w magazynie 88 Przedmioty
Numer:
MA75-5MKPCN
Opis
 • Wysoka jakość materiałów
  Wysoka
  jakość materiałów
 • Wygoda użytkowania
  Wygoda
  użytkowania
 • Wygoda użytkowania
  Atest
  PZH
 • Wyprodukowano w europie
  Wyprodukowano
  w europie
 • Latwa wymiana wkładów
  Latwa
  wymiana wkładów

Jakie są zalety filtra odwróconej osmozy MYAQUA?

Nasz filtr to kompleksowy system, który oczyści wodę z Twojego kranu. Zostanie pozbawiona bakterii, metali ciężkich, rtęci i wszystkich substancji, które mogą mieć negatywny wpływ na Twoje zdrowie. Pozbawiona niechcianych związków woda jest następnie mineralizowana – zostaje nasycona cząsteczkami wpływającymi w sposób pozytywny na organizm.

Jest wiele korzyści filtra odwróconej osmozy MYAQUA. W każdej chwili będziesz mieć nieustanny dostęp do czystej, pozbawionej szkodliwych substancji, wody, która wpłynie pozytywnie na funkcjonowanie Twoich organów wewnętrznych, ale również na wygląd skóry. Człowiek składa się w około 60% z wody, zadbaj o to, aby wykorzystywać tę wyłącznie najlepszej jakości. Metale ciężkie odkładają się i kumulują w narządach, wpływają później na funkcjonowanie całego organizmu. Mają wpływ na układ oddechowy, pokarmowy, mogą mieć przełożenie na zaburzenia hormonalne, ale także działają prozapalnie i są jednym z czynników, jakie zwiększają ryzyko alergii, ale też poważnych, przewlekłych chorób. Zadbaj o siebie i bliskich, zdecyduj się na wodę działającą oczyszczająco, wspomagającą pracę organów, regenerację, detoksykację i poprawiającej wygląd skóry.

rodzina-pijaca-wode-z-filtra-odwroconej-osmozy.jpg

W zestawie znajdziesz również elegancki kranik, który będzie nie tylko praktycznym udogodnieniem. Ten designerski element idealnie dopasuje się do wystroju Twojej kuchni, nada jej elegancji. Jeden z kurków będzie służył Tobie do pozyskiwania wody mineralizowanej, przeznaczonej do picia oraz mycia warzyw i owoców. Drugi z nich wykorzystasz do pobierania wody do czajnika i innych urządzeń. Ta woda jest całkowicie oczyszczona i wyłączona z ostatniego etapu, czyli mineralizacji. Dzięki temu Twoje urządzenia kuchenne będą pozbawione osadów, które tworzą się właśnie z cząsteczek mineralnych. Są one zdrowe dla organizmu, ale skracają żywotność sprzętów.

Filtr odwróconej osmozy MYAQUA to kompletny zestaw. Dzięki niemu będziesz mieć w swoim domu lub firmie zdrową i czystą wodę, której prozdrowotne działanie zauważysz już po kilku dniach. Dzięki kranikowi z dwoma kurkami możesz także przedłużyć działanie urządzeń kuchennych, co jest dodatkową zaletą zestawu.

Gdy spróbujesz przefiltrowanej wody, od razu odczujesz, iż ma ona o wiele przyjemniejszy zapach, ale także smak. Poznaj przyjemność z picia rześkiej, odżywczej i czystej wody!

Schemat budowy i przepływu wody 6-stopniowego systemu odwróconej osmozy

Schemat budowy i przepływu wody 6-stopniowego systemu odwróconej osmozy

Dlaczego warto wybrać akurat nasz filtr?

Wyróżnia go łatwy i intuicyjny montaż, bez problemu poradzisz sobie z tym samodzielnie. Jeśli jednak wolisz skorzystać z pomocy, to poprawnego montażu dokona każdy hydraulik. Nasz filtr odwróconej osmozy jest wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów. Masz pewność, że będą one służyły długo i bez komplikacji. Zestaw składa się z kilku filtrów, które w kolejnych etapach pozbawiają wodę następnych rodzajów niepożądanych substancji. Ostatnim etapem jest mineralizacja wody, dzięki czemu ma ona wpływ na cały organizm – sprzyja skutecznemu nawodnieniu organizmu, wyposaża go we wszystkie niezbędne substancje. Dzięki temu możesz zrezygnować z wody butelkowanej. To sprawi, że ograniczysz produkcję odpadów, nie będziesz kłopotać się zakupami, transportem butelek. Jednocześnie unikniesz mikroplastiku, który może znajdować się w butelkowanej wodzie. Nasz filtr odwróconej osmozy to także oszczędność, a więc zakup filtrów to inwestycja. Wkłady możesz wymieniać samodzielnie - to łatwe. Należy wykonywać to raz na pół roku. W filtry także wyposażysz się w naszym sklepie internetowym.

Przekrój membrany osmotycznej

Przekrój membrany osmotycznej

Na czym polega proces odwróconej osmozy?

Proces odwróconej osmozy to najdoskonalszy znany współcześnie system do oczyszczania wody z różnych typów zanieczyszczeń: mechanicznych, bakterii i wirusów, substancji ropopochodnych, prozapalnych, pierwiastków radioaktywnych, chemicznych związków szkodliwych dla organizmu. Odwrócona osmoza jest metodą, która pozbawia wodę ponad 90% substancji niepożądanych, przy czym dzieje się to bez wykorzystywania środków chemicznych. Polega na przepuszczaniu wody kolejno przez filtry z pomocą ciśnienia. Filtry, z jakich składa się nasz zestaw to: filtr mechaniczny piankowy (5mik), blok węglowy, filtr mechaniczny piankowy (1mik), membrana osmotyczna 75 GPD (do 280 litrów na dobę), filtr liniowy z węglem aktywnym. Dodatkowo woda pitna jest mineralizowana przez filtr liniowy mineralizujący. Taki system oczyszczania wody zapewnia nie tylko jej doskonałe przefiltrowanie, ale także znacznie poprawia jej smak.

Wkłady filtrujące zastosowane w naszym systemie odwróconej osmozy

Filtr sedymentacyjny (mechaniczny) polipropylenowy 5 mikron - usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.

Filtr blok węglowy – Węgiel aktywowany w postaci bloku usuwa do 99% cząsteczek wolnego chloru, rozpuszczalników na bazie chloru, aromatów na bazie węglowodorów, a także 85% pestycydów na bazie chloru, związków wieloskładnikowych, fenolu, benzenu i substancji organicznych. Ma znacznie większe pole powierzchni filtracyjnej w porównaniu do wkładów węglowych opartych na granulacie węgla aktywowanego.

Cechy szczególne:

 • usuwa do 99% cząsteczek wolnego chloru,
 • filtracja usuwa pestycydy, fenol, benzen oraz substancje organiczne,
 • poprawia smak i zapach wody.

Filtr sedymentacyjny (mechaniczny) polipropylenowy 1 mikron - usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami. Stosowany najczęściej jako 3 stopień filtracji od razu po filtrze węglowym.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.

Membrana osmotyczna - składa się z wielowarstwowej perforowanej laserowo folii polimerowej o mikroskopijnej wielkości porów 0,0001 mikrona. Woda przepływa przez półprzepuszczalną membranę. Ponieważ cząsteczki wody są najmniejszymi cząsteczkami, tylko one mogą przeniknąć przez cienkie pory membrany. Niepożądane zanieczyszczenia są zatrzymywane i usuwane bezpośrednio z membrany do odpływu ściekowego. Czy to bakterie z grupy coli, herbicydy, fungicydy, azbest, azotan, azotyn, uran, pozostałości leków czy po prostu wapno, membrana usuwa wszystkie zanieczyszczenia z efektem czyszczenia sięgającym nawet 100% z wody wodociągowej.

Filtr liniowy z węglem aktywnym - filtr z węglem aktywnym składa się z wysokiej jakości granulatu węgla aktywnego, który ma szczególnie grubą porowatą powierzchnię. Ze względu na specjalną zdolność absorpcyjną poszczególnych granulek, filtr z węglem aktywnym usuwa lub redukuje cząstki chloru, zapachy, smaki, fenol, benzen i zanieczyszczenia organiczne z wody wodociągowej. Filtr z węglem aktywnym zapewnia doskonałą poprawę smaku, jak również optyczną estetykę przefiltrowanej wody.

Filtr liniowy mineralizujący - specjalnie skomponowany wkład dolomitowy wzbogacający czystą osmotyczną wodę w związki mineralne i mikroelementy w stężeniach porównywalnych do ich stężeń w butelkowanych wodach mineralnych obecnych na rynku.

Dane techniczne zestawu:

Produkt dostepny Tak
Rodzaj przyłącza 1/2 cala
Szerokość (cm) 45 cm
Głębokość (cm) 15 cm
Wysokość (cm) 45 cm
Poziom filtracji 6 stopni
Ciśnienie maksymalne 6 Bar
Ciśnienie minimalne 2,8 Bar
Minimalna temperatura wody 2 stopnie Celsjusza
Maksymalna temperatura wody 45 stopni Celsjusza
Pojemność zbiornika na wodę 12 litrów netto
Wydajność membrany 75 GPD (do 280 litrów / dobę)
Rodzaj kranika Podwójny

Kompletny zestaw do filtracji wody zawiera:

 • 1 x 6-stopniowy system odwróconej osmozy,
 • 1 x filtr sedymentacyjny 5 mikron,
 • 1 x filtr blok węglowy,
 • 1 x filtr sedymentacyjny 1 mikron,
 • 1 x wysokiej jakości membrana osmotyczna Vontron 75 GPD (do 280 litrów / dobę)
 • 1 x filtr liniowy z węglem aktywnym
 • 1 x filtr liniowy mineralizujący
 • 1 x zbiornik 12 l
 • 1 x Wylewka (kranik podwójny) do poboru wody
 • 1 x klucz
 • 1 x wężyk montażowy
 • 1 x Uniwersalny zacisk do rurki ściekowej
 • 1 x zawór odcinający
 • 1 x przyłącze do zaopatrzenia w wodę
Czytaj więcejShow less
Szczegóły Produktu
MA75-5MKPCN
Produkty powiązane
493,05 zł (brutto) 519,00 zł
Bateria trójdrożna kuchenna Satyna to doskonałej jakości produkt, który przeznaczony jest do użytkowania sieciowej wody ciepłej, zimnej oraz filtrowanej. Charakteryzuje się ona wysoką jakością wykonania. Producent...
181,00 zł (brutto)
Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 tak aby przez 2 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą. Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.
297,00 zł (brutto)
Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 oraz membranę osmotyczną tak aby przez 3 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą. Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.
257,00 zł (brutto)
Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 tak aby przez 3 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą. Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
181,00 zł (brutto)

Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 tak aby przez 2 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą.

Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.

297,00 zł (brutto)

Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 oraz membranę osmotyczną tak aby przez 3 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą.

Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.

257,00 zł (brutto)

Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 tak aby przez 3 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą.

Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.

Menu