Filtr 6 stopniowy RO6 - korpusy przezroczyste

Szukasz filtra, którego bezpieczeństwa oraz dokładnego oczyszczania wody będziesz pewien? Wybierz sześciostopniowy filtr z odwróconą osmozą od MYAQUA! To filtr, który nada się do domu, ale też przedsiębiorstwa. Został wyposażony w mineralizator, kranik, 6 mechanicznych filtrów oraz wszystkie potrzebne elementy montażowe. Z łatwością zainstalujesz go samodzielnie, a wymiana filtrów okaże się niezwykle prosta! Możesz obserwować ich stopień zużycia, ponieważ korpusy są przezroczyste. Dlatego też nie musisz się martwić tym, by pamiętać o terminie wymiany – zawsze wykonasz to w odpowiednim momencie! Filtr do wody pitnej odwrócona osmoza zapewni Ci dwa rodzaje wody – całkowicie oczyszczoną oraz zmineralizowaną. Dowiedz się więcej!

Kup na Kup na allegro

Czytaj więcejShow less
499,00 zł (brutto)
Wysyłka w 24h!
Dostępny w magazynie 100 Przedmioty
Numer:
MA75-5MKP
Opis
 • Wysoka jakość materiałów
  Wysoka
  jakość materiałów
 • Wygoda użytkowania
  Wygoda
  użytkowania
 • Wygoda użytkowania
  Atest
  PZH
 • Wyprodukowano w europie
  Wyprodukowano
  w europie
 • Latwa wymiana wkładów
  Latwa
  wymiana wkładów

Filtry odwróconej osmozy MYAQUA – poznaj korzyści!

Dostępny w naszym sklepie online filtr RO6 jest systemem, który radzi sobie z najmniejszymi substancjami szkodliwymi. Nie tylko pozbywa się wirusów, bakterii, substancji szkodliwych dla organizmu, jak rtęć czy metale ciężkie, ale zapewni też Twojej wodzie wyjątkowy smak i zapach. Nawadnianie i picie odpowiedniej ilości wody na dobę będzie teraz dla Ciebie łatwe – z chęcią będziesz sięgać po pyszną wodę. Woda po przejściu przez wszystkie filtry mechaniczne trafia do mineralizatora, który czyni ją doskonałą do picia prosto z kranu. Wraz z wodą dostarczysz swojemu ciału wszystkich potrzebnych Tobie minerałów. Filtr z odwróconą osmozą to szybki i łatwy dostęp do czystej wody, ale też ochrona sprzętów domowych, które wykorzystują wodę do funkcjonowania. Zatroszcz się o swoich bliskich oraz siebie i zamów nasze filtry. Są one polecane szczególnie osobom, które posiadają małe dzieci. Najmłodsi nie mają jeszcze wykształconego w pełni systemu immunologicznego, a więc nawet bakterie, wirusy oraz grzyby dostarczane z wodą mogą powodować komplikacje zdrowotne. Uważasz, że woda z kranu jest bezpieczna, ponieważ bada się ją od czasu do czasu? Tak, ale badana jest nie woda z Twojego kranu – zanim do niego dotrze, to pokonuje długą drogę, a rury, którymi płynie nie są czyste i pozbawione zanieczyszczeń. Ponadto badania nie uwzględniają wszystkich mikroskładników. Nasze filtry odwróconej osmozy sprawiają, że woda jest oczyszczana z większych elementów, jak piasek czy rdza, ale również mniejszych, do których należą antybiotyki, fenole, metale ciężkie, rtęć i wiele innych. Już po pewnym czasie picia przefiltrowanej wody zauważysz różnice w wyglądzie Twojej cery, a także samopoczuciu. Oczyszczona i zmineralizowana woda doskonale nawadnia organizm, sprzyja naturalnemu procesowi detoksykacji i nie pozostawia szkodliwych związków, które mogą kumulować się w ciele. Masz alergię? Tym ważniejsze jest dla Ciebie picie zdrowej wody, która jest pozbawiona składników, jakie mogą zwiększać objawy. Zamów w naszym sklepie filtr odwróconej osmozy z mineralizatorem i poznaj wszystkie zalety tego systemu przez własne doświadczenie!

Dzieci piją wodę z filtra odwróconej osmozy.jpg

Filtry do wody pitnej – skład zestawu

Komplet zawiera kranik z dwoma kurkami, który jest niezwykle wygodny. Pierwszy kurek jest do wody pitnej – możesz nią także czyścić warzywa czy owoce. Natomiast drugi będzie dawał Tobie wodę bez mineralizacji. Nada się świetnie do sprzątania – taka woda nie pozostawia osadów. Dzięki temu możesz też wydłużać żywotność czajnika, żelazka i innych sprzętów. Filtry do wody pitnej z naszego sklepu to także wszystkie akcesoria montażowe oraz 6 filtrów mechanicznych. W naszym sklepie online zamówisz również wymienne filtry, które zaleca się zastępować nowymi co pół roku, ale możesz obserwować ich zużycie poprzez przezroczyste korpusy. Szybki montaż, z którym poradzi sobie każdy dorosły, to kolejny plus naszych filtrów. Zamawiając nasz produkt masz pewność skuteczności, wygody i odpowiedniego działania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych filtrów do wody, to koniecznie napisz do nas wiadomość! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu!

Schemat budowy i przepływu wody 6-stopniowego systemu odwróconej osmozy

Schemat budowy i przepływu wody 6-stopniowego systemu odwróconej osmozy

Przekrój membrany osmotycznej

Przekrój membrany osmotycznej

Wkłady filtrujące zastosowane w naszym systemie odwróconej osmozy

Filtr sedymentacyjny (mechaniczny) polipropylenowy 5 mikron - usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.

Filtr blok węglowy – Węgiel aktywowany w postaci bloku usuwa do 99% cząsteczek wolnego chloru, rozpuszczalników na bazie chloru, aromatów na bazie węglowodorów, a także 85% pestycydów na bazie chloru, związków wieloskładnikowych, fenolu, benzenu i substancji organicznych. Ma znacznie większe pole powierzchni filtracyjnej w porównaniu do wkładów węglowych opartych na granulacie węgla aktywowanego.

Cechy szczególne:

 • usuwa do 99% cząsteczek wolnego chloru,
 • filtracja usuwa pestycydy, fenol, benzen oraz substancje organiczne,
 • poprawia smak i zapach wody.

Filtr sedymentacyjny (mechaniczny) polipropylenowy 1 mikron - usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami. Stosowany najczęściej jako 3 stopień filtracji od razu po filtrze węglowym.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.

Membrana osmotyczna - składa się z wielowarstwowej perforowanej laserowo folii polimerowej o mikroskopijnej wielkości porów 0,0001 mikrona. Woda przepływa przez półprzepuszczalną membranę. Ponieważ cząsteczki wody są najmniejszymi cząsteczkami, tylko one mogą przeniknąć przez cienkie pory membrany. Niepożądane zanieczyszczenia są zatrzymywane i usuwane bezpośrednio z membrany do odpływu ściekowego. Czy to bakterie z grupy coli, herbicydy, fungicydy, azbest, azotan, azotyn, uran, pozostałości leków czy po prostu wapno, membrana usuwa wszystkie zanieczyszczenia z efektem czyszczenia sięgającym nawet 100% z wody wodociągowej.

Filtr liniowy z węglem aktywnym - filtr z węglem aktywnym składa się z wysokiej jakości granulatu węgla aktywnego, który ma szczególnie grubą porowatą powierzchnię. Ze względu na specjalną zdolność absorpcyjną poszczególnych granulek, filtr z węglem aktywnym usuwa lub redukuje cząstki chloru, zapachy, smaki, fenol, benzen i zanieczyszczenia organiczne z wody wodociągowej. Filtr z węglem aktywnym zapewnia doskonałą poprawę smaku, jak również optyczną estetykę przefiltrowanej wody.

Filtr liniowy mineralizujący - specjalnie skomponowany wkład dolomitowy wzbogacający czystą osmotyczną wodę w związki mineralne i mikroelementy w stężeniach porównywalnych do ich stężeń w butelkowanych wodach mineralnych obecnych na rynku.

Dane techniczne zestawu:

Produkt dostepny Tak
Rodzaj przyłącza 1/2 cala
Szerokość (cm) 45 cm
Głębokość (cm) 15 cm
Wysokość (cm) 45 cm
Poziom filtracji 6 stopni
Ciśnienie maksymalne 6 Bar
Ciśnienie minimalne 2,8 Bar
Minimalna temperatura wody 2 stopnie Celsjusza
Maksymalna temperatura wody 45 stopni Celsjusza
Pojemność zbiornika na wodę 12 litrów netto
Wydajność membrany 75 GPD (do 280 litrów / dobę)
Rodzaj kranika Podwójny

Kompletny zestaw do filtracji wody zawiera:

 • 1 x 6-stopniowy system odwróconej osmozy,
 • 1 x filtr sedymentacyjny 5 mikron,
 • 1 x filtr blok węglowy,
 • 1 x filtr sedymentacyjny 1 mikron,
 • 1 x wysokiej jakości membrana osmotyczna Vontron 75 GPD (do 280 litrów / dobę)
 • 1 x filtr liniowy z węglem aktywnym
 • 1 x filtr liniowy mineralizujący
 • 1 x zbiornik 12 l
 • 1 x Wylewka (kranik podwójny) do poboru wody
 • 1 x klucz
 • 1 x wężyk montażowy
 • 1 x Uniwersalny zacisk do rurki ściekowej
 • 1 x zawór odcinający
 • 1 x przyłącze do zaopatrzenia w wodę
Czytaj więcejShow less
Szczegóły Produktu
MA75-5MKP
Produkty powiązane
Żadnych przedmiotów

Menu