Filtruj według

Filtry odwróconej osmozy

Filtruj według

Filtry odwróconej osmozy

Sklep MyAqua.pl oferuje Państwu najnowsze filtry odwróconej osmozy. Dlaczego warto wybrać właśnie ten produkt? Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy picie wody z kranu może być ryzykowne dla zdrowia? Chcieliby odejść od zwyczaju kupowania wody mineralnej lub źródlanej w plastikowych butelkach. Motywacją do zmiany są względy ekologiczne, chęć ograniczenia ilości wytwarzanych śmieci, a także nie do końca pewna jakość wody w butelkach. Poza tym noszenie ciężkich zgrzewek z wodą jest niekomfortowe. Zdrową i pod każdym względem sprawdzoną alternatywą dla „kranówki” i wody kupowanej w butelkach jest montaż filtra przy kranie. Jak filtr wybrać? Warto sprawdzić, jakie zalety ma filtr odwróconej osmozy.

Filtry odwróconej osmozy do skutecznego oczyszczenia surowej wody

Filtry odwróconej osmozy to urządzenia najnowszej generacji, które gwarantują wygodne korzystanie z oczyszczonej wody z kranu. Zastosowany został proces tak zwanej „odwróconej osmozy” do skutecznego oczyszczenia surowej wody. Jest to najczęściej stosowana i sprawdzona technologia usuwania zanieczyszczeń, takich jak bakterie, metale ciężkie i wszelkie inne substancje, które mogą wpływać niekorzystnie na zdrowie. Pięciofiltrowa technologia, którą posiadają filtry do wody – odwrócona osmoza, rekomendowana jest dla osób, które wodę z kranu używają przede wszystkim do gotowania.

Nowoczesne i skuteczne filtry do wody – odwrócona osmoza

Jednym z najbardziej zaawansowanych sposobów, by oczyścić wodę, jest korzystanie z możliwości, jaką dają filtry do wody z odwróconą osmozą. Dzięki nim po oczyszczeniu woda jest wolna od wszelkich zanieczyszczeń mechanicznych, mikroorganizmów, czy związków rozpuszczonych. Warto wspomnieć o tym, że jest procesem całkowicie naturalnym i w tym przypadku nie ma mowy o filtrowaniu z udziałem środków chemicznych. Jest to argument istotny dla osób, które starają się żyć bardziej w duchu eko, troszczą się o czyste środowisko i nie chcą wpływać niekorzystnie na naturę.

Jak działają filtry odwróconej osmozy?

Filtry do wody „osmoza” są skuteczne dzięki kilkustopniowym, precyzyjnym etapom filtrowania, do których wykorzystano zaawansowaną technologię. Do uzyskania wysokiej czystości wody, wykorzystujemy takie filtry, jak sedymentacyjny polipropylenowy 5 mikron, blok węglowy, sedymentacyjny polipropylenowy 1 mikron, membrana osmotyczna oraz filtr liniowy z węglem aktywnym. Przez układ filtrów przepływa woda, a każdy z rodzajów materiału filtrującego zatrzymuje określone zanieczyszczenia. Filtry do wody „osmoza” gwarantują komfort używania całkowicie oczyszczonej i bezpiecznej wody do picia z kranu. Pięciofiltrowa technologia rekomendowana jest dla osób, które używają wody z kranu. Przede wszystkim do gotowania, ekspresów do kawy i innych sprzętów gospodarstwa domowego, czy picia gorących napojów.

Filtry do wody pitnej odwrócona osmoza – jak używać?

Czas odpowiedzieć na pytanie: jak używać filtry do wody pitnej typu odwrócona osmoza. Praktyczny kranik jest nie tylko eleganckim elementem wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni, ale także niezwykle praktycznym udogodnieniem, jakie dają filtry RO (reverse osmosis). Wszyscy domownicy docenią to od pierwszego momentu użytkowania. Ten designerski element idealnie dopasuje się do wystroju kuchni. Jeden z kurków służył do pozyskiwania wody mineralizowanej, przeznaczonej do picia, oraz do mycia warzyw i owoców. Drugi z nich wykorzystuje się do pobierania wody do czajnika i innych urządzeń. Woda do gotowania i mycia owoców jest całkowicie oczyszczona i wyłączona z ostatniego etapu, czyli mineralizacji. Dzięki temu w sprzętach kuchennych nie będą tworzyły się osady, które powstają z cząsteczek mineralnych. Są one zdrowe dla organizmu, ale tworzą zacieki w czajniku i ekspresie do kawy, utrudniając ich efektywną pracę. To naprawdę duża zaleta, jaką mają filtry RO.

Filtry do wody RO do samodzielnego montażu

Filtry do wody RO wyróżnia łatwy i intuicyjny montaż. Można poradzić sobie z nim samodzielnie. Jeśli jednak wolisz skorzystać z pomocy, poprawny montaż wykona każdy hydraulik. Sklep MyAqua oferuje ponadto pomoc i montaż dla klientów z terenu Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kupnem naszych filtrów oraz ich montażem w Waszym domu, mieszkaniu, biurze czy punkcie usługowym, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Wszelkie dane znajdziecie Państwo w zakładce „Kontakt” w stopce strony. Można do nas dzwonić lub pisać od poniedziałku do piątku. Chętnie odpowiemy na pytania i ustalimy wszelkie formalności.

Filtry osmoza – wybierz MyAqua.pl

Popularne „filtry osmoza” to produkt, który warto mieć w swoim domu, ale również w miejscu pracy. Zużycie wody pitnej w miejscach zatrudnienia jest bardzo duże. Szczególnie podczas okresu wiosenno-letniego, gdy temperatury za oknem sięgają powyżej 20 stopni Celsjusza. Mało tego – dostęp do świeżej wody podczas trudnych warunków pracy jest regulowany ustawowo. Określają to ogólnopolskie przepisy Bezpieczeństwa i Higieny Pracy czy też Kodeks Pracy.

Co dokładnie mówią? Otóż pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom nieodpłatnie napoje w formie wody zdatnej do picia lub innych napojów, gdy w przypadku wykonywania pracy na dworze temperatura przekracza 25 stopni, a w przypadku pracy wykonywanej wewnątrz budynków, gdy temperatura przekracza 28 stopni Celsjusza. Zakup wody butelkowanej wiąże się z poświęceniem czasu na wizytę w markecie oraz dojazdu. A jak wiemy, czas to bardzo często w przypadku biznesu niezwykle wartościowa rzecz, którą można spożytkować na inne działania, niż zakup wody. Do tego dochodzi kwestia zanieczyszczania planety plastikiem. A niestety użytkowanie butelkowanej wody nieodłącznie wiąże się z tym przykrym procederem.

Idealnym rozwiązaniem jest więc zdecydowanie się na filtry do odwróconej osmozy, które w dłuższej perspektywie czasowej przyniosą przedsiębiorstwu znaczne oszczędności. Oszczędzić można na samym produkcie, benzynie czy wywozie śmieci. W dodatku decydując się na nasze filtry, Państwa firma przyczynia się do dbania o środowisko… Co w obecnych czasach jest jedną z kluczowych spraw jeśli chodzi o przyszłość kolejnych pokoleń!

Filtry odwróconej osmozy do domu

Wspomnieliśmy o miejscach zatrudnienia, ale filtry odwróconej osmozy to również, a może przede wszystkim idealny wybór do domu. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważne jest zdrowie. Mówi się powszechnie, że bez zdrowia nie ma szczęścia i w pełni się z tym zgadzamy. Odpowiednia gospodarka wodna organizmu ma bardzo zbawienny wpływ na nasze samopoczucie i chroni nas przed wieloma dolegliwościami. Ważne jest jednak, by spożywać wodę zdrową i bogatą w wiele składników odżywczych. Odpowiedni dobór filtrów z odwróconą osmozą pozwoli zrealizować ten cel i poprawić nasz stan zdrowia. Polecamy więc zapoznać się z naszą ofertą i wybrać produkt idealnie skrojony pod Państwa potrzeby. Przypomnijmy: w naszym sklepie znajduje się kilka rodzajów filtrów o odmiennych właściwościach i stopniu filtracji.

MyAqua.pl to sklep z filtrami do wody, który zadba o Twoje zdrowie i zdrowie Twoich najbliższych! Najlepsze filtry odwróconej osmozy tylko u nas!

Czytaj więcejShow less

Nie wiesz jaki filtr wybrać?

Sprawdź

Menu