Filtr 6 stopniowy RO6 - mineralizator, pompa wspomagająca, stylowy kranik

Filtr odwróconej osmozy z naszej oferty posiada atest PZH, co potwierdza jego bezpieczeństwo dla każdego człowieka. Wszystkie materiały, z jakich został wykonany są solidne, wytrzymałe, a przede wszystkim najwyższej jakości. Nasz filtr RO6 to zestaw, który doskonale oczyszcza wodę – nawet z najmniejszych zanieczyszczeń oraz cząsteczek. Wyróżnia się stylowym kranikiem, który będzie stanowił funkcję reprezentacyjną i ozdobi w wyjątkowy sposób Twoją kuchnię. Cały zestaw posiada aż sześć filtrów, które doskonale zadbają o jakość Twojej wody. Wyróżniać się będzie również doskonałym smakiem oraz zapachem. Możesz korzystać z jednego z dwóch różnych kraników – z wodą poddaną mineralizacji lub nie. 

Kup na Kup na allegro

Czytaj więcejShow less
778,00 zł (brutto)
Wysyłka w 24h!
Dostępny w magazynie 94 Przedmioty
Numer:
MA75-5MPCN
Opis
 • Wysoka jakość materiałów
  Wysoka
  jakość materiałów
 • Wygoda użytkowania
  Wygoda
  użytkowania
 • Wygoda użytkowania
  Atest
  PZH
 • Wyprodukowano w europie
  Wyprodukowano
  w europie
 • Latwa wymiana wkładów
  Latwa
  wymiana wkładów

Filtry pod zlew MYAQUA z pompą

Woda jest podstawą, każdy człowiek powinien pić jej przynajmniej 1,5 litra. Pochodząca z kranu ma w sobie szkodliwe substancje, które mogą powodować nieprzyjemne stany lub jednostki chorobowe. Znajdując się w wodzie z kranu bakterie oraz grzyby mogą wpływać na stan zdrowia oraz skóry. Ponadto można w niej znaleźć pestycydy, rdzę, antybiotyki. Część związków chemicznych jest oczyszczana przez nerki i wątrobę, co powoduje nadwyrężanie tych organów. Niektóre substancje nie są usuwane naturalnie przez organizm, a gromadzą się w narządach wewnętrznych i mogą powodować stany zapalne. Niezwykle ważne zatem jest to, aby pić wyłącznie czystą wodę. Kupowanie jej w butelkach jest kłopotliwe, ale także drogie. Ponadto generuje wiele plastiku, który zanieczyszcza naszą planetę. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem będzie zakup filtra do wody, który pozbawi ją wszelkich substancji szkodliwych, a zarazem sprawi, iż będzie ona zawierała minerały oraz mikroskładniki, jakich organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania. Decydując się na nasze filtry zapewniasz sobie i swoim bliskim zdrową, czystą oraz pełną minerałów wodę. Ponadto oszczędzasz i generujesz mniej plastiku. Filtr z odwróconą osmozą został wyposażony w pompę, której zadaniem jest zwiększanie ciśnienia i sprawienie, by filtr RO6 działał o wiele bardziej wydajnie, a przy tym ograniczał zużycie wody.

Dziewczynka pije wodę z filtra odwróconej osmozy.jpg

Filtr osmoza – eleganckie wyposażenie kuchni

To produkt, który spełni zarazem wymagania estetyczne, jak i jakościowe. Elegancki kranik o pięknym kształcie przyciąga wzrok, a zarazem zapewnia pyszną i świeżą wodę. Jest pozbawiona fenoli, antybiotyków, pestycydów, piasku, rdzy, a także innych substancji toksycznych. Filtr odwróconej osmozy z mineralizatorem da Tobie ciągły dostęp do smacznej wody, której poziom minerałów jest równy wodom w butelkach. To doskonałe rozwiązanie dla domu, ale także szkoły, miejsca pracy, domów opieki i wielu innych miejsc. Filtr RO6 przyniesie Tobie oszczędności, lepsze zdrowie i bardziej ekologiczne życie.

Schemat budowy i przepływu wody 6-stopniowego systemu odwróconej osmozy

Schemat budowy i przepływu wody 6-stopniowego systemu odwróconej osmozy

Filtr do wody pod zlew z mineralizatorem

Filtr do wody pod zlew z mineralizatorem to urządzenie służące do oczyszczania i uzdatniania wody pitnej. Zazwyczaj składa się z wkładu filtracyjnego, który usuwa z wody zanieczyszczenia i zapewnia jej czystość oraz mineralizatora, który dodaje do wody składniki mineralne i poprawia jej smak.

Filtr do wody pod zlew z mineralizatorem montuje się pod zlewozmywakiem w kuchni, co umożliwia szybki i łatwy dostęp do czystej i mineralizowanej wody. Urządzenie jest bardzo wygodne w użytkowaniu, a jego obsługa polega na regularnym wymienianiu wkładu filtracyjnego co kilka miesięcy w zależności od jakości wody w danej lokalizacji.

Filtr do wody pod zlew z mineralizatorem jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie zdrowy styl życia i chcą mieć pewność, że piją czystą i smaczną wodę. Urządzenie jest też doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mieszkają w miejscach, gdzie woda z kranu ma nieprzyjemny smak lub zapach lub jest zanieczyszczona.

Jak działa filtr z odwróconą osmozą?

Działanie jest niezwykle proste – woda pod ciśnieniem przechodzi przez kolejne filtry i pozostawia po sobie substancje, których nie chcemy mieć w swoim organizmie. Każdy z filtrów odpowiada za zatrzymywanie substancji o innej wielkości. Dzięki temu możliwe jest przefiltrowanie wody w niemal 100%. Filtr z odwróconą osmozą RO6 posiada także mineralizator, który uzupełnia wodę o minerały, jak wapń czy magnez. Dzięki temu jest ona bardzo wartościowa dla organizmu każdego człowieka. Część osób nie ma świadomości, iż jej skład jest nierzadko lepszy niż ten, który reprezentują sobą wody mineralne w butelkach. Odwrócona osmoza naśladuje naturalne procesy i nie wykorzystuje substancji chemicznych. Dlatego to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce wprowadzić w swoje życie więcej wygody, zdrowia i oszczędności. Zamów go w naszym sklepie i zamontuj samodzielnie – zadbaliśmy o to, aby instalacja była prosta.

Przekrój membrany osmotycznej

Przekrój membrany osmotycznej

Wkłady filtrujące zastosowane w naszym systemie odwróconej osmozy

Filtr sedymentacyjny (mechaniczny) polipropylenowy 5 mikron - usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.

Filtr blok węglowy – Węgiel aktywowany w postaci bloku usuwa do 99% cząsteczek wolnego chloru, rozpuszczalników na bazie chloru, aromatów na bazie węglowodorów, a także 85% pestycydów na bazie chloru, związków wieloskładnikowych, fenolu, benzenu i substancji organicznych. Ma znacznie większe pole powierzchni filtracyjnej w porównaniu do wkładów węglowych opartych na granulacie węgla aktywowanego.

Cechy szczególne:

 • usuwa do 99% cząsteczek wolnego chloru,
 • filtracja usuwa pestycydy, fenol, benzen oraz substancje organiczne,
 • poprawia smak i zapach wody.

Filtr sedymentacyjny (mechaniczny) polipropylenowy 1 mikron - usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami. Stosowany najczęściej jako 3 stopień filtracji od razu po filtrze węglowym.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.

Membrana osmotyczna - składa się z wielowarstwowej perforowanej laserowo folii polimerowej o mikroskopijnej wielkości porów 0,0001 mikrona. Woda przepływa przez półprzepuszczalną membranę. Ponieważ cząsteczki wody są najmniejszymi cząsteczkami, tylko one mogą przeniknąć przez cienkie pory membrany. Niepożądane zanieczyszczenia są zatrzymywane i usuwane bezpośrednio z membrany do odpływu ściekowego. Czy to bakterie z grupy coli, herbicydy, fungicydy, azbest, azotan, azotyn, uran, pozostałości leków czy po prostu wapno, membrana usuwa wszystkie zanieczyszczenia z efektem czyszczenia sięgającym nawet 100% z wody wodociągowej.

Filtr liniowy z węglem aktywnym - filtr z węglem aktywnym składa się z wysokiej jakości granulatu węgla aktywnego, który ma szczególnie grubą porowatą powierzchnię. Ze względu na specjalną zdolność absorpcyjną poszczególnych granulek, filtr z węglem aktywnym usuwa lub redukuje cząstki chloru, zapachy, smaki, fenol, benzen i zanieczyszczenia organiczne z wody wodociągowej. Filtr z węglem aktywnym zapewnia doskonałą poprawę smaku, jak również optyczną estetykę przefiltrowanej wody.

Filtr liniowy mineralizujący - specjalnie skomponowany wkład dolomitowy wzbogacający czystą osmotyczną wodę w związki mineralne i mikroelementy w stężeniach porównywalnych do ich stężeń w butelkowanych wodach mineralnych obecnych na rynku.

Dane techniczne zestawu:

Produkt dostepny Tak
Rodzaj przyłącza 1/2 cala
Szerokość (cm) 45 cm
Głębokość (cm) 15 cm
Wysokość (cm) 45 cm
Poziom filtracji 6 stopni
Ciśnienie maksymalne 6 Bar
Ciśnienie minimalne 2,8 Bar
Minimalna temperatura wody 2 stopnie Celsjusza
Maksymalna temperatura wody 45 stopni Celsjusza
Pojemność zbiornika na wodę 12 litrów netto
Wydajność membrany 75 GPD (do 280 litrów / dobę)
Rodzaj kranika Podwójny

Kompletny zestaw do filtracji wody zawiera:

 • 1 x 6-stopniowy system odwróconej osmozy,
 • 1 x filtr sedymentacyjny 5 mikron,
 • 1 x filtr blok węglowy,
 • 1 x filtr sedymentacyjny 1 mikron,
 • 1 x wysokiej jakości membrana osmotyczna Vontron 75 GPD (do 280 litrów / dobę)
 • 1 x filtr liniowy z węglem aktywnym
 • 1 x filtr liniowy mineralizujący
 • 1 x zbiornik 12 l
 • 1 x Wylewka (kranik podwójny) do poboru wody
 • 1 x klucz
 • 1 x wężyk montażowy
 • 1 x Uniwersalny zacisk do rurki ściekowej
 • 1 x zawór odcinający
 • 1 x przyłącze do zaopatrzenia w wodę
Czytaj więcejShow less
Szczegóły Produktu
MA75-5MPCN
Produkty powiązane
Żadnych przedmiotów
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
149,00 zł (brutto)

Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 tak aby przez 2 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą.

Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.

Menu