Wąż Wężyk Odwrócona Osmoza Filtry wody 1/4"

2,00 zł (brutto)
Dostępny w magazynie 65399 Przedmioty
Numer:
TUB-14
Opis
41430b4cd84444a829d7b6b4896f7e85.jpg

Biały wężyk elastyczny ¼"  ( ma zastosowanie w systemach odwróconej osmozy, filtrach pod zlewozmywakowych, używany również do połączeń ciśnieniowych w systemach uzdatniania wody. Wężyk stosowany jest także przez producentów lodówek do podłączania wody do dystrybutora wody i kostkarki.

Dane techniczne:

  • Długość: 1 szt. = 3 mb wężyka ( np. chcąc kupić 3 m wężyka zalicytuj 5 szt.)
  • Średnica: ¼ cala (około 6.4 mm średnicy zewnętrznej wężyka)
  • Max. Ciśnienie: 10 bar
  • Waga: 0.1 kg
  • Tworzywo: polietylen
  • Kolor: biały
303a9c80ec3d14b8000ad3749fe4dfca.jpg
Czytaj więcejShow less
Szczegóły Produktu
TUB-14

Arkusz danych

Kod producenta
TUB14
Marka
MyAqua
Model
TUB14
Stan
Nowy
Kolor dominujący
biały
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.1
Ilość metrów
1
Produkty powiązane
Żadnych przedmiotów
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
6,00 zł (brutto)

Niebieski wężyk elastyczny ¼ cala to wszechstronny produkt, idealnie nadający się do zastosowań w systemach odwróconej osmozy, filtrach wody pod zlewozmywakowych oraz jako element połączeń ciśnieniowych w systemach uzdatniania wody. Jego elastyczność i trwałość sprawiają, że jest także wyborem producentów lodówek do podłączeń wody do dystrybutorów wody i kostkarek. Wężyk ma długość 3 metrów (1 sztuka), średnicę ¼ cala (około 6.4 mm średnicy zewnętrznej) i jest zdolny wytrzymać ciśnienie do 10 barów. Wykonany z polietylenu, lekki (0.1 kg) i w kolorze niebieskim, łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, będąc niezawodnym rozwiązaniem dla domowych i profesjonalnych systemów wodnych.

3,50 zł (brutto)

Złączka MA-QLP1414 to element wykorzystywany w różnych urządzeniach, takich jak filtry wody, lodówki czy kostkarki, które wykorzystują wężyki o średnicy 6,4 mm.

Dzięki niej możliwe jest łączenie dwóch odcinków węża o średnicy 6,4 mm (1/4").

Specyfikacje techniczne:

  • Typ szybkozłącza: 2x 1/4" (typu JG)
  • Zakres temperatury pracy: od 2 do 42°C
  • Klipsy zabezpieczające są dołączone w zestawie.
778,00 zł (brutto)

Filtr odwróconej osmozy z naszej oferty posiada atest PZH, co potwierdza jego bezpieczeństwo dla każdego człowieka. Wszystkie materiały, z jakich został wykonany są solidne, wytrzymałe, a przede wszystkim najwyższej jakości. Nasz filtr RO6 to zestaw, który doskonale oczyszcza wodę – nawet z najmniejszych zanieczyszczeń oraz cząsteczek. Wyróżnia się stylowym kranikiem, który będzie stanowił funkcję reprezentacyjną i ozdobi w wyjątkowy sposób Twoją kuchnię. Cały zestaw posiada aż sześć filtrów, które doskonale zadbają o jakość Twojej wody. Wyróżniać się będzie również doskonałym smakiem oraz zapachem. Możesz korzystać z jednego z dwóch różnych kraników – z wodą poddaną mineralizacji lub nie. 

Kup na Kup na allegro

Menu