Filtr 5 stopniowy RO5 - stylowy kranik

Filtr odwrócona osmoza oczyszcza wodę za pomocą kilku rodzajów filtrów. To sprawia, iż woda jest oczyszczona niemal w 100%! Filtr R05 z łatwością radzi sobie z pozbyciem się większych zanieczyszczeń, ale też małych substancji, antybiotyków, wisusów oraz grzybów. To doskonały filtr do domów, ale także firm. Jeśli poszukujesz systemu, który oczyści wodę i wykorzystasz ją do gotowania, przyrządzania napojów oraz sprzętów domowych.

Kup na Kup na allegro

Czytaj więcejShow less
479,00 zł (brutto)
Wysyłka w 24h!
Dostępny w magazynie 95 Przedmioty
Numer:
MA75-5KPCN
Opis
 • Wysoka jakość materiałów
  Wysoka
  jakość materiałów
 • Wygoda użytkowania
  Wygoda
  użytkowania
 • Wygoda użytkowania
  Atest
  PZH
 • Wyprodukowano w europie
  Wyprodukowano
  w europie
 • Latwa wymiana wkładów
  Łatwa
  wymiana wkładów

Filtr do wody odwrócona osmoza RO5

Zamierzasz zakupić filtr do wody? Wybierz model z eleganckim kranikiem, który będzie doskonale prezentował się w Twoim domu lub firmowej kuchni! Elegancja i zdrowie w jednym – nasz filtr odwróconej osmozy zapewni Tobie doskonały smak kawy i herbaty. Oczyszczona woda jest niezwykle smaczna, ale przede wszystkim zdrowa. Pięciostopniowy system filtracji pozbawia ją ołowiu, rtęci, bakterii, fenoli i wielu innych szkodliwych substancji. Posiadając nasze filtry do wody pod zlew masz pewność, że spożywasz czystą wodę, która nie zawiera szkodliwych substancji.

dzieci-pija-wode-z-filtra-odwroconej-osmozy

Wkłady do filtrów wody – jak często wymieniać?

Filtry do wody należy wymieniać co kilka miesięcy. Nasz system posiada przezroczyste korpusy, dzięki czemu możesz sprawdzać stan zużycia filtrów i wymieniać je w idealnym momencie. W sklepie online MYAQUA możesz zakupić wymienne filtry, które pasują do systemu RO5 w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferujemy różne zestawy, na które składają się filtry do wody, jakie zapewnią Ci czystą i przejrzystą wodę przez bardzo długi czas.

Schemat budowy i przepływu wody 5-stopniowego systemu odwróconej osmozy

Schemat budowy i przepływu wody 5-stopniowego systemu odwróconej osmozy

Dlaczego warto kupić filtr z odwróconą osmozą?

Filtr RO5 to produkt, który zagwarantuje Ci ciągły dostęp do całkowicie oczyszczonej wody. Zdrowa woda, pyszne gorące napoje, a także długa żywotność urządzeń kuchennych. Możesz wykorzystywać go także do sprzętów, takich jak żelazko, parownica, odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mopowania. Zamów nasz filtr z odwróconą osmozą jeszcze dziś i ciesz się przejrzystą wodą, która zagwarantuje Ci doskonały smak gotowanych potraw, kawy oraz herbaty. Jeśli poszukujesz filtra do wody pitnej prosto z kranu, to koniecznie zobacz nasze zestawy z mineralizatorem.

Przekrój membrany osmotycznej

Przekrój membrany osmotycznej

Na co składa się zestaw RO5?

Najważniejszymi elementami są filtry, które stopniowo oczyszczają wodę pod ciśnieniem i sprawiają, że jest ona krystalicznie czysta. W zestawie otrzymujesz od nas także nowoczesny kranik o niebywałym designie. Wraz z filtrem odwróconej osmozy dostarczymy Tobie zbiornik, klucz, wężyk montażowy, uniwersalny zacisk do rurki ściekowej, przyłącze do wody, a także zawór odcinający, czyli cały kompletny zestaw do własnoręcznego montażu.

Wkłady filtrujące zastosowane w naszym systemie odwróconej osmozy

Filtr sedymentacyjny (mechaniczny) polipropylenowy 5 mikron - usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.

Filtr blok węglowy – Węgiel aktywowany w postaci bloku usuwa do 99% cząsteczek wolnego chloru, rozpuszczalników na bazie chloru, aromatów na bazie węglowodorów, a także 85% pestycydów na bazie chloru, związków wieloskładnikowych, fenolu, benzenu i substancji organicznych. Ma znacznie większe pole powierzchni filtracyjnej w porównaniu do wkładów węglowych opartych na granulacie węgla aktywowanego.

Cechy szczególne:

 • usuwa do 99% cząsteczek wolnego chloru,
 • filtracja usuwa pestycydy, fenol, benzen oraz substancje organiczne,
 • poprawia smak i zapach wody.

Filtr sedymentacyjny (mechaniczny) polipropylenowy 1 mikron - usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami. Stosowany najczęściej jako 3 stopień filtracji od razu po filtrze węglowym.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.

Membrana osmotyczna - składa się z wielowarstwowej perforowanej laserowo folii polimerowej o mikroskopijnej wielkości porów 0,0001 mikrona. Woda przepływa przez półprzepuszczalną membranę. Ponieważ cząsteczki wody są najmniejszymi cząsteczkami, tylko one mogą przeniknąć przez cienkie pory membrany. Niepożądane zanieczyszczenia są zatrzymywane i usuwane bezpośrednio z membrany do odpływu ściekowego. Czy to bakterie z grupy coli, herbicydy, fungicydy, azbest, azotan, azotyn, uran, pozostałości leków czy po prostu wapno, membrana usuwa wszystkie zanieczyszczenia z efektem czyszczenia sięgającym nawet 100% z wody wodociągowej.

Filtr liniowy z węglem aktywnym - filtr z węglem aktywnym składa się z wysokiej jakości granulatu węgla aktywnego, który ma szczególnie grubą porowatą powierzchnię. Ze względu na specjalną zdolność absorpcyjną poszczególnych granulek, filtr z węglem aktywnym usuwa lub redukuje cząstki chloru, zapachy, smaki, fenol, benzen i zanieczyszczenia organiczne z wody wodociągowej. Filtr z węglem aktywnym zapewnia doskonałą poprawę smaku, jak również optyczną estetykę przefiltrowanej wody.

Dane techniczne zestawu:

Produkt dostepny Tak
Rodzaj przyłącza 1/2 cala
Szerokość (cm) 45 cm
Głębokość (cm) 15 cm
Wysokość (cm) 45 cm
Poziom filtracji 6 stopni
Ciśnienie maksymalne 6 Bar
Ciśnienie minimalne 2,8 Bar
Minimalna temperatura wody 2 stopnie Celsjusza
Maksymalna temperatura wody 45 stopni Celsjusza
Pojemność zbiornika na wodę 12 litrów netto
Wydajność membrany 75 GPD (do 280 litrów / dobę)
Rodzaj kranika Podwójny

Kompletny zestaw do filtracji wody zawiera:

 • 1 x 5-stopniowy system odwróconej osmozy,
 • 1 x filtr sedymentacyjny 5 mikron,
 • 1 x filtr blok węglowy,
 • 1 x filtr sedymentacyjny 1 mikron,
 • 1 x wysokiej jakości membrana osmotyczna Vontron 75 GPD (do 280 litrów / dobę)
 • 1 x filtr liniowy z węglem aktywnym
 • 1 x zbiornik 12 l
 • 1 x Wylewka (kranik pojedynczy) do poboru wody
 • 1 x klucz
 • 1 x wężyk montażowy
 • 1 x Uniwersalny zacisk do rurki ściekowej
 • 1 x zawór odcinający
 • 1 x przyłącze do zaopatrzenia w wodę
Czytaj więcejShow less
Szczegóły Produktu
MA75-5KPCN
Produkty powiązane
65,00 zł (brutto)
Nasz zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO5 tak aby przez  rok cieszyć się czystą i zdrową wodą. Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku. Wkłady są zgodne z obudowami...
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
51,00 zł (brutto)

Nasz zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO5 tak aby przez  rok cieszyć się czystą i zdrową wodą.

Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.

Wkłady są zgodne z obudowami większości producentów na rynku.

Menu