Filtruj według
Filtruj według
Cena
  • 479,00 zł - 499,00 zł

Odwrócona osmoza 7-stopniowa

Filtruj według

Filtr odwróconej osmozy RO7

Jeżeli szukasz filtra do wody najwyższej jakości, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie. Najlepsze filtry odwróconej osmozy RO7 należą do najnowocześniejszych urządzeń dedykowanych do stosowania w domu. Filtr RO7 ma aż siedmiostopniową skalę filtracji, co przewyższa jakością wszystkie urządzenia, które poznałeś do tej pory. Producent wyposażył go w dodatkowy bioceramiczny wkład, który ma niezwykłe właściwości. Woda oczyszczana przez filtr jest jednocześnie jonizowana, co nadaje jej prozdrowotne walory. To produkt dla klientów, którzy nie idą na żadne kompromisy. Szukasz najwyższej jakości dla swojej rodziny? Wybierz właśnie ten filtr do wody i zapewnij maksimum bezpieczeństwa i wygody w swoim domu. 

Odwrócona osmoza RO7

Na czym polega odwrócona osmoza RO7? To najskuteczniejszy sposób filtrowania wody, składający się z siedmiu etapów. Inne modele filtrów tego nie potrafią. Poza filtrami sedymentacyjnymi (1 i 5 mikron), blokiem węglowym, filtrem z węglem aktywnym, filtr odwrócona osmoza RO7 posiada doskonałej jakości membranę osmotyczną Vontron. Dodatkowy filtr mineralizujący uzupełnia oczyszczoną już wodę w wartościowe składniki, które jeszcze bardziej poprawiają jej jakość. Jednak to co najcenniejsze, to filtr liniowy bioceramiczny – nowoczesne i innowacyjne działanie o właściwościach prozdrowotnych. 

7-stopniowe filtry odwróconej osmozy

7-stopniowe filtry odwróconej osmozy mają wkład bioceramiczny, który wykorzystuje technologię promieniowania podczerwonego. Jest to sprawdzone rozwiązanie, a jednocześnie wyróżniające filtr RO7 spośród innych, dostępnych na rynku. Biorenozator sprawia, że woda ma optymalne dla ciała człowieka pH, a co za tym idzie powoduje cały szereg korzystnych działań. 

Pijąc wodę filtrowaną zyskasz zdrowie, witalność, oczyścisz organizm z toksyn i zahamujesz procesy starzenia. Czy inne filtry to potrafią? Zapewnij wszystko co najlepsze dla siebie i swoich bliskich. Zainwestuj w instalację, zapewniającą tak czystą i zdrową wodę, jak to tylko możliwe. Sięgnij po 7-stopniowy filtr RO.  

7-stopniowy filtr RO – korzyści 

  • Woda oczyszczona przez 7-stopniowy filtr RO to mnóstwo korzyści dla zdrowia: 
  • Zapewnia optymalne pH dla organizmu człowieka
  • Nawadnia całe ciało 
  • Pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu 
  • Zmniejsza ilość wolnych rodników 
  • Wpływa na zatrzymanie procesów starzenia 
  • Zmniejsza ryzyko występowania wielu chorób 

Jonizacja wody za pomocą promieniowania podczerwonego nadaje wodzie właściwości przeciwutleniające. Wykorzystanie technologii i wiedzy od natury sprawiło, że powstał filtr R07. Mechanicznym procesem filtracji odbywa się bez żadnych środków chemicznych. Skorzystaj z technologii – zyskaj zdrową wodę dla siebie i rodziny. 

Czytaj więcejShow less

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się