Zmiękczacz do wody ZM-WORK 30 LOGIX AUTOTROL

Zmiękczacz do wody ZM-WORK 30 LOGIX AUTOTROL to produkt, który zdecydowanie warto mieć w swoim domu. Temat twardej wody coraz częściej jest poruszany przez naszych rodaków i coraz częściej zwracamy na niego uwagę. To bardzo dobry trend, ponieważ niskiej jakości wody wpływa negatywnie nie tylko na domowe sprzęty i technologię, ale również na nasze zdrowie. A jak wiadomo, zdrowie jest najważniejsze i bezwzględnie należy o nie dbać.

Read moreShow less
2 849,00 zł (brutto) 2 999,00 zł
Wysyłka w 24h!
Dostępny w magazynie 43 Przedmioty
Reference:
ZM-WORK 30
Opis
 • Wysoka jakość materiałów
  Wysoka
  jakość materiałów
 • Wygoda użytkowania
  Wygoda
  użytkowania
 • Wygoda użytkowania
  Atest
  PZH

Dlaczego warto zainwestować w zmiękczacze wody i regularnie z nich korzystać? Urządzenia te niosą szereg funkcjonalności dla domu, punktu usługowego czy też innego typu nieruchomości. Należy podkreślić, że większość obszarów w naszym kraju jest zaopatrywana w wodę cechującą się wysoką zawartością związków węglanu wapnia. Przekłada się to niestety na jej dużą twardość. Twarda woda tworzy kamień na sprzętach AGD i powoduje większe zużycie środków piorących oraz myjących. To z kolei prowadzi do usterek sprzętów gospodarstwa domowego, ich szybszego zużycia i dodatkowych wydatków w domowym budżecie. Twarda woda źle wpływa również na systemy grzewcze, bo kamień wytwarza na nich warstwę termoizolacji. Właśnie przez to zwiększają się nam koszty ogrzewania.

Brak zmiękczacza wody

Wpływ twardej wody na sprzęt AGD

Najważniejszą kwestią jest jednak kwestia zdrowotna. Używanie twardej wody źle wpływa na nasze paznokcie, włosy i ogólnie na całe ciało. Jeśli chcemy zachować młody wygląd i jędrną skórę, bezwzględnie powinniśmy korzystać ze zmiękczonej wody. Osobną sprawą jest stan naszej garderoby. Pranie ubrań czy bielizny w twardej wodzie powoduje, że szybciej się one zużywają i dochodzi do wielu mikrodefektów.

Miękka woda po zmiękczaczu do wody

Zmiękczacz do wody z głowicą Logix

Jeśli wymienione powyżej problemy leżą Ci na sercu, wybierz zdrową wodę w Twoim domu - wybierz zmiękczacz do wody z głowicą Logix. Dostępne w naszym sklepie urządzenie to sprzęt najwyższej jakości, który będzie Państwu służył przez wiele lat. Prezentowany model zmiękczacza skutecznie pozbawi wodę jonów magnezu i wapnia, dzięki czemu nie będzie ona twarda. Sprzęt posiada amerykańską głowicę Logix Autotrol, która jest uznawana za jeden z najbardziej renomowanych elementów tego typu na świecie. W zestawie znajdują się ponadto dwa worki soli, korpus narurowy (umieszczany przed wejściem wody do zmiękczacza) oraz filtr piankowy mechaniczny. Produkt wyróżnia się trwałą i estetyczną obudową, która doskonale odnajdzie się w każdej stylistyce wnętrza. Zmiękczacz jest przeznaczony do użytku dla 3-8 osób.

Zachęcamy do kontaktu, jeśli macie Państwo szczegółowe pytania związane z tym produktem. Chętnie opowiemy szerzej o jego specyfikacji i pomożemy przy całym procesie zakupowym.

Dane techniczne zestawu:

Produkt dostepny Tak
Typ urządzenia ZM-WORK 30
Rozmiar butli 10" x 35"
Ilość złoża w butli 30 dm³
Zbiornik solanki 35 dm³
Ilość soli w zbiorniku 25 kg
Zużycie soli Max / Min 7 / 2,5 kg
Przepływ minimalny kotłowy 0,75 m³/h
Przepływ nominalny 1,15 m³/h
Wydajność płukania 2 GPM
Ciśnienie pracy 2,8 bar
Temperatura pracy 1-40 °C
RWielkość przyłącza 1"
Zasilanie elektryczne 230 V / 12 V
Wymiary wys./ sz./ gł. (cm) 110/ 32/ 50

Kompletny zestaw zmiękczający zawiera:

 • 1 x Zmiękczacz wody ZM-WORK 30,
 • 1 x 25kg sól tabletkowa do zmiękczaczy,
Czytaj więcejShow less
Szczegóły Produktu
ZM-WORK 30
Produkty powiązane
Żadnych przedmiotów

Menu