Filtr odwróconej osmozy RO6 - stylowy kranik

To jeden z najczęściej kupowanych filtrów do wody. Spełnia największe wymagania, ponieważ oczyszcza wodę prawie w 100%. Filtr posiada dwa kraniki, jeden z całkowicie oczyszczoną wodą oraz drugi, który dostarczy Ci wodę zmineralizowaną. Jeszcze niedawno filtry wybierały osoby z alergiami lub posiadające dzieci. Jednak obecnie coraz więcej domostw posiada filtr odwróconej osmozy, który w sposób bezpieczny oczyszcza wodę i sprawia, że jest ona zdrowa, a zarazem smaczna.

Czytaj więcejShow less
508,00 zł (brutto)
Wysyłka w 24h!
Membrana
 • 75 GPD
 • 100 GPD
Dostępny w magazynie
Numer:
MA75-5MCN
Ulubione0
Opis
 • Wysoka jakość materiałów
  Wysoka
  jakość materiałów
 • Wygoda użytkowania
  Wygoda
  użytkowania
 • Wygoda użytkowania
  Atest
  PZH
 • Wyprodukowano w europie
  Wyprodukowano
  w europie
 • Latwa wymiana wkładów
  Latwa
  wymiana wkładów

Filtr do wody pitnej odwrócona osmoza

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest nawodnienie. Woda z butelek zawiera mikroplastik, a pochodząca z kranu może mieć w sobie bakterie, wirusy, grzyby, pleśń, rdzę, a także wiele substancji toksycznych. Jeśli szukasz idealnego rozwiązania, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Filtr do wody pitnej z odwróconą osmozą zapewni Tobie wszystko, co najlepsze. Posiadając go będziesz mieć czystą, świeżą i wspaniale smakującą wodę przez cały czas z własnego kranu. Sześciostopniowy filtr do wody z odwróconą osmozą mechanicznie oczyszcza wodę. Przedostaje się ona przez filtr mechaniczny piankowy 5 mikronów, który radzi sobie doskonale z oczyszczaniem wstępnym. Pozbywa wodę piasku, rdzy i innych większych elementów. Kolejnym etapem jest blog węglowy. To filtr usuwający chlor, pestycydy, fenole, związki benzenu oraz inne cząsteczki organiczne. Tak przefiltrowana woda pod wpływem ciśnienia jest następnie oczyszczana przez filtr sedymentacyjny 1 mikronów. Pochłania mniejsze zanieczyszczenia i osady. Następnie woda jest przepuszczana przez najwyższej jakości membranę osmotyczną. To ona pozbawia wodę bakterii, herbicydów, antybiotyków, azotanów, azbestu oraz innych mniejszych i najbardziej niebezpiecznych substancji. Przedostatnim etapem jest filtr z węglem aktywnym, który znacznie poprawia smak wody i stanowi barierę, przez którą nie przejdą toksyczne substancje. Taką wodę możesz użyć do gorących napojów czy przyrządzania posiłków. Jeśli jednak chcesz napić się świeżej wody, która jest uzupełniona o minerały, to skorzystasz z drugiego kranika. Woda, jaka do niego dociera przechodzi dodatkowo przez filtr mineralizujący. Dodaje on wodzie mikroelementów, które sprawiają, iż będzie ona uzupełniała zapotrzebowanie Twojego organizmu na różnorodne związki mineralne.

Dorośli piją wodę z filtra odwróconej osmozy.jpg

Filtry do wody pitnej MYAQUA

Nasze produkty to spełniające najbardziej restrykcyjne wymagania filtry, które zapewniają czystą i pozbawioną szkodliwych związków wodę. Robiąc zakupy u nas masz pewność solidności naszych rozwiązań oraz całkowitego bezpieczeństwa. Posiadamy Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Nasze produkty są produkowane wyłącznie w Europie, a do ich stworzenia wykorzystywane są bezpieczne materiały. Decydując się na nasz zestaw do filtracji wody, masz gwarancję skuteczności i oczyszczania wody w prawie 100%. Jest ona zalecana każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie i dostarczać swojemu organizmowi wyłącznie bezpieczne związki. Koniec z ołowiem, rtęciom, bakteriami i metalami ciężkimi, które mogą odkładać się w Twoich narządach wewnętrznych i powodować różnorodne objawy chorobowe. Filtry odwróconej osmozy są łatwe w montażu, a ich wymiana trwa krótko. To rozwiązanie nie będzie Cię wiele kosztować – okaże się o wiele tańsze, niż kupowanie wody butelkowanej. Jest przy tym niesamowicie wygodne, czystą wodę będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Schemat budowy i przepływu wody 6-stopniowego systemu odwróconej osmozy

Schemat budowy i przepływu wody 6-stopniowego systemu odwróconej osmozy

Filtr odwróconej osmozy z mineralizatorem do firmy

Chcesz zapewnić swoim pracownikom dostęp do czystej wody? Nie musisz kupować drogich baniaków z wodą i martwić się poziomem zużycia! Wystarczy, że zamówisz w naszym sklepie online filtry odwróconej MYAQUA wraz z mineralizatorem. Najpopularniejszym u przedsiębiorcach filtrem jest właśnie RO6. Ma dwa kraniki, dzięki czemu Twoi pracownicy będą mieli bezpośredni dostęp do bieżącej, mineralizowanej wody do picia, ale też całkowicie oczyszczonej, którą wykorzystają do kawy i herbaty. Korzystanie z takiej wody znacznie przedłuży żywotność czajnika. Zachęcamy do zakupu zestawu montażowego, a także filtrów wymiennych.

Przekrój membrany osmotycznej

Przekrój membrany osmotycznej

Wkłady filtrujące zastosowane w naszym systemie odwróconej osmozy

Filtr sedymentacyjny (mechaniczny) polipropylenowy 5 mikron - usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.

Filtr blok węglowy – Węgiel aktywowany w postaci bloku usuwa do 99% cząsteczek wolnego chloru, rozpuszczalników na bazie chloru, aromatów na bazie węglowodorów, a także 85% pestycydów na bazie chloru, związków wieloskładnikowych, fenolu, benzenu i substancji organicznych. Ma znacznie większe pole powierzchni filtracyjnej w porównaniu do wkładów węglowych opartych na granulacie węgla aktywowanego.

Cechy szczególne:

 • usuwa do 99% cząsteczek wolnego chloru,
 • filtracja usuwa pestycydy, fenol, benzen oraz substancje organiczne,
 • poprawia smak i zapach wody.

Filtr sedymentacyjny (mechaniczny) polipropylenowy 1 mikron - usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takie jak muł, piasek, rdzę itp. Należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, gdyż włóknina polipropylenowa w wkładach ma konsystencję pianki zawierającej w swoim wnętrzu mikropęcherzyki z otwartymi komorami. Stosowany najczęściej jako 3 stopień filtracji od razu po filtrze węglowym.

Cechy szczególne:

 • usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, błoto i inne osady),
 • głównie używany jako pierwszy etap filtracji wody pitnej i użytkowej,
 • doskonałe wyniki filtracji przy niskim spadku ciśnienia,
 • odporny na czynniki chemiczne,
 • odporny na rozwój mikroorganizmów.

Membrana osmotyczna - składa się z wielowarstwowej perforowanej laserowo folii polimerowej o mikroskopijnej wielkości porów 0,0001 mikrona. Woda przepływa przez półprzepuszczalną membranę. Ponieważ cząsteczki wody są najmniejszymi cząsteczkami, tylko one mogą przeniknąć przez cienkie pory membrany. Niepożądane zanieczyszczenia są zatrzymywane i usuwane bezpośrednio z membrany do odpływu ściekowego. Czy to bakterie z grupy coli, herbicydy, fungicydy, azbest, azotan, azotyn, uran, pozostałości leków czy po prostu wapno, membrana usuwa wszystkie zanieczyszczenia z efektem czyszczenia sięgającym nawet 100% z wody wodociągowej.

Filtr liniowy z węglem aktywnym - filtr z węglem aktywnym składa się z wysokiej jakości granulatu węgla aktywnego, który ma szczególnie grubą porowatą powierzchnię. Ze względu na specjalną zdolność absorpcyjną poszczególnych granulek, filtr z węglem aktywnym usuwa lub redukuje cząstki chloru, zapachy, smaki, fenol, benzen i zanieczyszczenia organiczne z wody wodociągowej. Filtr z węglem aktywnym zapewnia doskonałą poprawę smaku, jak również optyczną estetykę przefiltrowanej wody.

Filtr liniowy mineralizujący - specjalnie skomponowany wkład dolomitowy wzbogacający czystą osmotyczną wodę w związki mineralne i mikroelementy w stężeniach porównywalnych do ich stężeń w butelkowanych wodach mineralnych obecnych na rynku.

Dane techniczne zestawu:

Produkt dostepny Tak
Rodzaj przyłącza 1/2 cala
Szerokość (cm) 45 cm
Głębokość (cm) 15 cm
Wysokość (cm) 45 cm
Poziom filtracji 6 stopni
Ciśnienie maksymalne 6 Bar
Ciśnienie minimalne 2,8 Bar
Minimalna temperatura wody 2 stopnie Celsjusza
Maksymalna temperatura wody 45 stopni Celsjusza
Pojemność zbiornika na wodę 12 litrów netto
Wydajność membrany 75 GPD (do 280 litrów / dobę)
Rodzaj kranika Podwójny

Kompletny zestaw do filtracji wody zawiera:

 • 1 x 6-stopniowy system odwróconej osmozy,
 • 1 x filtr sedymentacyjny 5 mikron,
 • 1 x filtr blok węglowy,
 • 1 x filtr sedymentacyjny 1 mikron,
 • 1 x wysokiej jakości membrana osmotyczna Vontron 75 GPD (do 280 litrów / dobę)
 • 1 x filtr liniowy z węglem aktywnym
 • 1 x filtr liniowy mineralizujący
 • 1 x zbiornik 12 l
 • 1 x Wylewka (kranik podwójny) do poboru wody
 • 1 x klucz
 • 1 x wężyk montażowy
 • 1 x Uniwersalny zacisk do rurki ściekowej
 • 1 x zawór odcinający
 • 1 x przyłącze do zaopatrzenia w wodę
Czytaj więcejShow less
Szczegóły Produktu
MA75-5MCN
You may also like
149,00 zł (brutto)
Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 tak aby przez 2 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą. Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.
259,00 zł (brutto)
Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 oraz membranę osmotyczną tak aby przez 3 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą. Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.
221,00 zł (brutto)
Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 tak aby przez 3 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą. Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
221,00 zł (brutto)
Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 tak aby przez 3 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą. Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.
149,00 zł (brutto)
Zestaw zawiera wszystkie potrzebne wkłady do osmozy RO6 tak aby przez 2 lata cieszyć się czystą i zdrową wodą. Według producentów wkłady powinno się wymieniać raz na pół roku.
8,00 zł (brutto)
Filtr blok węglowy – Węgiel aktywowany w postaci bloku usuwa do 99% cząsteczek wolnego chloru, rozpuszczalników na bazie chloru, aromatów na bazie węglowodorów, a także 85% pestycydów na bazie chloru, związków...

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się