Filtruj według
Filtruj według
Dostępność
Cena
  • 494,00 zł - 705,00 zł

Filtry RO6

Filtruj według

Dlaczego warto zastosować filtry RO6 od MyAqua.pl? Pomimo zapewnień władz poszczególnych miast o możliwości spożywania wody pochodzącej bezpośrednio z kranu, wiele osób ma co do tego wątpliwości. Po pierwsze, wynika to z faktu występowania w niej rozmaitych zanieczyszczeń, które mogą okazać się jednak szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Po drugie, smak wody kranowej jest daleki od ideału, przez co wpływa negatywnie na jakość spożywanych napojów, jak choćby herbata czy kawa. Jeżeli marzy Ci się zatem korzystanie z wody kranowej w celach spożywczych i chcesz zyskać pewność, że nie zagraża ona zdrowiu Twojej rodziny, a przy tym jest dobra w smaku, to dostępne w naszym sklepie filtry odwróconej osmozy RO6 Ci to zapewnią.

Na czym polega proces odwróconej osmozy RO6?

Odwrócona osmoza jest procesem, który pozwala przejść cząsteczkom wody pochodzącym z zanieczyszczonego roztworu przez, tak zwaną, błonę półprzepuszczalną. Dzięki temu zyskuje się wodę czystą, pozbawioną wszelkich, niebezpiecznych dla zdrowia związków. Cały proces odbywa się z zastosowaniem odpowiednich filtrów, których szeroki wybór znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Odwrócona osmoza RO6 pozwoli Ci uzyskać wodę pozbawioną różnorodnych zanieczyszczeń. Dzięki temu zyskasz pewność, że przygotowywane przez Ciebie posiłki czy napoje są odpowiednie dla Twojego zdrowia. Istotna informacją to także ta, że woda przechodząca przez filtry RO6 jest odpowiednia dla naszej skóry. Taka informacja zadowoli szczególnie osoby, które borykają się z rozmaitymi problemami skórnymi, a zanieczyszczona woda jedynie pogarsza ten stan.

Filtry odwróconej osmozy RO6 – zyskaj wartościową wodę pitną

Dostępne w naszej ofercie 6- stopniowe filtry odwróconej osmozy to zaawansowane technologicznie urządzenia, które pozwolą Ci zyskać pełnowartościową wodę pitną. Odznaczają się wysoką wydajnością i trwałością. Zawierają 6 stopni filtracji, dzięki czemu dokładnie oczyszczają wodę z zanieczyszczeń mechanicznych takich jak rdza, piasek, błoto i inne osady. Proponowane przez nas rozwiązanie jest stosowane głównie jako pierwszy etap filtracji wody przeznaczonej do picia oraz do innych celów użytkowych. Wysokiej jakości filtr RO6 charakteryzuje się ogromną chłonnością zanieczyszczeń, dzięki czemu osiągane przez niego wyniki filtracji są doskonałe przy jednoczesnym, niskim spadku ciśnienia.

Postaw na 6-stopniowe filtry RO i ciesz się pełnowartościową wodą pitną

Spożywanie wody pochodzącej bezpośrednio z kranu to oszczędność pieniędzy, które trzeba by było wydać na wodę butelkowaną. Wiele osób podejmuje również decyzję o rezygnacji z kupowania tej ostatniej, gdyż jest pakowana w plastikowe butelki, a to jak wiadomo negatywnie odbija się na środowisku naturalnym. Wybierając 6-stopniowy filtr RO możesz zapomnieć o konieczności kupowania wody pitnej i cieszyć się pełnowartościowymi napojami przygotowanymi z wody pochodzącej z kranu.

Czytaj więcejShow less

Nie wiesz jaki filtr wybrać?

Sprawdź

Menu